ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Часто запитують: який SPF в денному кремі White Mandarin?

Щоб зрозуміти різницю між фізичними та хімічними фільтрами в засобах захисту від сонця і кремах, ми рекомендуємо прочитати цю статтю до кінця. Також в ній ви знайдете відповіді чому так небезпечні хімічні фільтри.

В денних кремах компанії White Mandarin використовуються тільки фізичні фільтри (при цьому потрібно зауважити, що ідентифікувати SPF можливо тільки при використанні хім.фільтрів). На практиці наші крема показали результат, який можна порівняти з SPF 60. Захист від сонця в кремах компанії White Mandarin дуже високий, при цьому дуже важливо розуміти, що крем не завдасть шкоди здоров'ю.

Захист від сонця (індекс SPF) забезпечують 2 види фільтрів.

1. Фізичні фільтри: діоксид титану (Titanium Dioxyde - який використовується у складах наших коштів) і оксид цинку (Zinc Oxyde).

2. Хімічні фільтри: оксибензон (oxybenzone), октил саліцилат (Octyl Salicylate), авобензон (avobenzone), октиноксат (Octinoxate), параамінобензойна кислота (PABA) і безліч інших.

Якщо людина знаходиться на сонці більше двох годин, то майже всі представлені на ринку бюджетні крема які використовують хімічні фільтри - окислятся і перетворяться на вільні радикали. А вільні радикали мають набагато більш руйнівні дії ніж ультрафіолет. З цієї причини необхідно кожні дві години коли людина прибуває на сонці (навіть не безперервно а взагалі за день) засіб з хімічними фільтрами (по науковому їх називають "фотостабильными") дуже ретельно знімати з обличчя, після чого накладати по-новому.

Крема на баночках яких зазначено SPF (у даних кремах «фотонестабильные» хімічні фактори захисту) - наносять НА ПЛЯЖІ набагато більше ШКОДИ, ніж користі.

Ідеально рішення це використовувати крема з фізичними фільтрами, які ефективно заломлюють ультрафіолетові промені та практично повністю їх поглинають. Вони не проникають у шкіру людини. Крем з фізичними фільтрами не руйнується на сонці і протягом дня може поглинути скільки завгодно шкідливого ультрафіолету. Наносити такий крем з фізичними фільтрами заново потрібно тільки по причині того, що його можливо змити і він може витертися рушником.

Інформації, що стосується сонячних фільтрів і на сьогоднішній день ще не так багато і не все ще вивчено досконально.

У Франції, наприклад, - офіційна позиція така: наскільки проникають в шкіру хімічні фільтри поки не ясно, як і те, наскільки реально вони захищають. Так само як і невідомо в який саме момент крема з хімічними фільтрами радикалізуються і завдають серйозної шкоди шкірі. З цих причин у Франції РЕКОМЕНДУЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ препарати, які включають ФІЗИЧНІ ФІЛЬТРИ: діоксид титану (Titanium Dioxyde), парсол 1789 (Parsol 1789), оксид цинку (Zinc Oxyde), XL (Mexoryl SX і XL), має мексорил SX, тиносорб, октокрилен (Octocrylene), бемотризинол (Tinosorb). Решта залишаються під питанням...

В денних кремах від White Mandarin використовується ефективний та безпечний захисний фізичний сонячний фільтр – Titanium Dioxide (мінерал, який відбиває сонячні промені). На шкірі Titanium Dioxide діють як дзеркало, не дозволяючи ні UVB-, ні UVA-, ні UVC-випромінювання пошкодити шкіру.

В склад денних кремів входять натуральні масла які мають сонцезахисними властивостями, здатні ефективно відбивати сонячні промені. Завдяки бета-каротину, ненасиченим жирним кислотам, які у високому вмісті знаходяться в засобі, масла створюють природний бар'єр для літніх сонячних променів і захищають шкіру від зневоднення.


14/04/2018