ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Пророщені зерна

Біологічна цінність продукту «Пророщені зерна» обумовлена високим вмістом у ньому вітамінів, мікро..

197 грн

Біологічна цінність продукту «Пророщені зерна» обумовлена високим вмістом у ньому вітамінів, мікро..

164 грн

Біологічна цінність продукту «Пророщені зерна» обумовлена високим вмістом у ньому вітамінів, мікро..

79 грн

Відображено 1 по 3 з 3

Пророщені зерна

Пророслі зерна

Пророслі зерна, які можна придбати в нашому інтернет-магазині містять чотири злакових культури в кожному продукті. 4 злакових культури, які знаходяться в кожному продукті це: пшениця, овес, кукурудза і овес. Кожна злакова культура, яка знаходиться в наших корисних препаратах має своїм унікальним набором вітамінів, поживних речовин, мікроелементів. Ці набори існують тільки в окремих злаках і відсутні в інших злаках. Це основна відмінність наших препаратів від тих, які можна виростити на підвіконні або пропонують на ринку пророслих зерен (в основному це препарати від зародків тільки одного злаку - пшениці).

Сировина

Усі елітні, особливі сорти злакових культур проходять безліч перевірок і вирощуються без хімії. Ми використовуємо тільки найкраще з зернових фондів України, що підтверджено документально.

Процес обробки та пророщування

Ми використовуємо особливу технологію замочування (ферментативний гідроліз), процес нагрівання і висушування, а пророщування (визрівання) у нас так само унікальні. Суть її можна описати так: як тільки з зерна повинен з'явиться паросток - припиняється процес ферментації, саме в цей момент енергетична цінність в зерні максимальна, дорівнює ста відсоткам! На ринку сьогодні пропонують зерно, які вже проросли, в даному випадку вся важливі і корисні для організму речовини "йдуть" в стебло рослини. Крім того, проросток протягом 2х діб стане токсичним, оскільки він активно вбирає в себе повітря, води і землю всі токсини. Властивість гнити так само присутній у насінні, яке вже дало паросток.

Важливий і корисний процес ферментативного гідролізу саме тим, що наша компанія припиняє цей процес вчасно. В результаті зерно зберігає свою 100% цінність.

Швидка засвоюваність організмом і максимальна поживна цінність

Для того, щоб зерно легко засвоювалося організмом людини, мало високу поживну цінність і могло добре збережуться наша компанія на фінальному етапі обробки сировини підтримує певний градус температури при "дозріванні".

Корисні речовини продукту по всьому організму "розносить" кров, в яку вони потрапляють дуже легко через шлунково-кишковий тракт. Вбирання в кишківник відбувається дуже швидко і легко завдяки особливим властивостям нашого продукту.

Форма випуску нашого продукту: готовий до вживання перемелений порошок. Є також дозована форма випуску продукту.

Професор В. Ф. Лапшин із Академія медичних наук України (АМНУ) і його команда є розробниками Солоду і Пророслих зерен. Солод і Пророслі зерна спочатку професор розробляв для недоношених дітей і вагітних жінок.

В Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (ІПАГ) професор В. Ф. Лапшин з командою проводив клінічні дослідження і з'ясувалося, що Пророслі зерна це пробіотик. Тобто речовина, яка дуже позитивно впливає на мікрофлору кишківника.

У більшості продуктів харчування, які ми можемо придбати сьогодні в магазинах дуже невелика поживна цінність, мізерні дози вітамінів, мінералів і макроелементів. Харчова технологія дуже слабо піклується про здоров'я сучасної людини. А якщо організм людини відчуває нестачу поживних речовин, то в першу чергу страждають шкіра, волосся, імунна система, нігті, знижується працездатність і порушується обмін речовин. Коли існує такий дефіцит всередині організму, то зовні косметикою дуже складно приховати такі проблеми.

Ми впевнені - Здоров'я починається зсередини!

Якщо вживати пророслі зерна і солод, то відбудеться очищення кишківника. Пророслі зерна і Солод здатні як потужний сорбент очистити шлунково-кишківний тракт від шкідливих речовин і шлаків які потрапили туди разом з продуктами харчування. Пророслі зерна і Солод здатні вбирати і виводити продуктів бродіння з шлунково-кишківного тракту.

Пророслі зерна і Солод здатні допомогти Вам у зниженні ваги, підвищать вашу працездатність, покращують самопочуття. Ваш імунітет значно зміцниться. Заповнюється дефіцит важливих поживних речовин в організмі якщо приймати пророслі зерна і солод. Ваш організм буде очищатися від шкідливих токсинів і буде дуже чуйно реагувати на корисну їжу, вам з часом не захочеться більше шкідливої їжі.


X

сторінка Подарунків