ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Еко-засіб натуральний концентрат для миття посуду

Еко-засіб натуральний концентрат для миття посуду
 • Бренди Green Max
 • Артикул: Cleaning
 • Наявність: В наявності

99 грн

Склад: вода, 5-15% алкілполіглюкозід (ПАР з цукрового очерету, буряку, кукурудзи і рослинної олії), сульфат спирт кокосового горіха (ПАР з кокосової олії), кокамідопропілбетаїн (ПАР з кокосової олії і бетаїну буряка), менше 5%: органічний рослинний гліцерин, екстракт червоного грейпфруту, екстракт граната, молочна кислота, тетранатріевая сіль метілгліцінуксусної кислоти, лимонна кислота, сорбат калію, сіль, харчовий консервант * (OPTIPHEN BD), ефірну олію лемонграсу.

* Сертифікат ECOCERT

Усі компоненти виключно рослинного і мінерального походження.

Основні характеристики:

 • Концентрована екоформула ефективно видаляє усі види забруднень: жир, будь-який органічний і вапняний наліт, патогенні бактерії.
 • Підходить для усіх видів посуду і кухонного обладнання.
 • Підходить для миття дитячого посуду.
 • Відмінно працює у воді будь-якої температури і жорсткості.
 • Швидко і повністю змивається водою, не залишає розлучень.
 • Містить ефективний та безпечний антибактеріальний дезінфікуючий комплекс з екстракту гранату, червоного грейпфруту і сорбіту калію.
 • Органічний рослинний гліцерин доглядає за шкірою рук.
 • Підходить для очищення дитячих іграшок, предметів особистої гігієни, інтер'єру та побуту, а також ювелірних прикрас.

Засіб не містить синтетичних ПАР (SLS / SLES), парабенів, формальдегіду, продуктів нафтохімії (PEG, PPG), «їдких» синтетичних ароматизаторів і барвників.

Рекомендації по використанню:

Нанести кілька крапель засобу на вологу губку або розчинити його у воді. Вимийте посуд, потім ретельно промийте водою.

Більш детальну інформацію дивіться на упаковці засобу.

Детальніше
Спосіб застосування Нанести кілька крапель засобу на вологу губку або розчинити його у воді. Вимийте посуд, потім ретельно промийте водою. Більш детальну інформацію дивіться на упаковці засобу.
Активні речовини Сульфат спирту кокосової олії - ПАР, який проводиться з кокосової олії. Очищаюча сила діє довше, ніж у звичайного мила. Алкілполіглікозід - ПАР, який проводиться за допомогою взаємодії глюкози, одержуваної з сирої картоплі, кукурудзи, цукрового очерету, цукрового буряку і жирних спиртів виділених з рослинної олії. Кокамідопропілбетаїн - ПАР з кокосової олії з додаванням бетаїна (амінокислоти, виробленої з буряку). Екстракти червоного грейпфрута і граната - натуральний антибактеріальний дезінфікуючий комплекс. Молочна кислота - в природі утворюється у результаті молочнокислого бродіння. Володіє протимікробними, антибактеріальними і протизапальними властивостями. Тетранатріевая сіль метілгліцінуксусної кислоти (МГДА) - хелатируючі агенти, ефективно розчиняють органічні й неорганічні відкладення. МГДА є єдиним екологічним альтернативним комплексоутворюючим агентом, які пройшли всю серію випробувань за токсикологічними показниками. Доведено, що МГДА не становить загрози для людей або довкілля. Властивості МГДА роблять її ідеальною альтернативою фосфатам при виробництві чистячих і миючих засобів. Цитрат натрію - лимонна кислота, використовується для регулювання рН Сорбат калію - консервант природного походження. Optiphen BD - харчовий консервант, сертифікат Ecocert Ефірна олія лемонграсу.
Повний склад Вода, 5-15% алкілполіглюкозід (ПАР з цукрового очерету, буряку, кукурудзи і рослинної олії), сульфат спирт кокосового горіха (ПАР з кокосової олії), кокамідопропілбетаїн (ПАР з кокосової олії і бетаїну буряка), менше 5%: органічний рослинний гліцерин, екстракт червоного грейпфруту, екстракт граната, молочна кислота, тетранатріевая сіль метілгліцінуксусної кислоти, лимонна кислота, сорбат калію, сіль, харчовий консервант * (OPTIPHEN BD), ефірну олію лемонграсу.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Схожі товари

Натуральний, м'який та безпечний засіб для видалення забруднень. Підходить для усіх водостійких пове..

120 грн

Основні характеристики:- завдяки спеціально розробленій формулі на основі органічних кислот засіб еф..

130 грн