ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Еко-засоби для дому


Уточнити пошук


Еко-засоби для дому

Еко-засоби для дому Green Max

Натуральні еко-порошки для прання Green Max

Green Max – компанія, яка виготовляє натуральні і повністю безпечні продукти для ефективного догляду за пранням, а також прибиранням у вашому будинку.

У складі Green Max використовуються тільки компоненти мінерального і рослинного походження, абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища.


Еко-порошок Green Max натуральний концентрат для прання кольорових та білих речей

Компоненти Green max біологічно розкладаються і мають природне походження.

Рослинні ПАР виробляють із взаємодії глюкози, яку отримують завдяки кукурудзи, цукрового буряка, сирої картоплі, цукрового очерету, жирних спиртів.

У звичайних хімічних порошках використовується перборат натрію, в наших еко-порошках використовується екологічна альтернатива - перкарбонат натрію.

В процесі прання перкарбонат натрію звільняє кисень, він діє як плямовивідник і відбілювач. Перкарбонат натрію абсолютно не токсичний (що не можна сказати про перборат натрію).

Солі кремнієвих кислот (силікатів) - це мінерали, які належать до групи природних сполук, що зустрічаються в природному середовищі існування. Силікати використовуються для більшої ефективності миючих властивостей ПАР, збільшення стійкості до корозійних процесів і пом'якшення води.

Кальцинована сода або карбонат натрію - це натрієва сіль вугільної кислоти.

Тетранатрієва сіль метилглициноцетової кислоти (МГДА) — хелатируючі особливі агенти, які дуже ефективно розчиняють неорганічні та органічні відкладення. Саме тетранатрієва сіль метилглициноцетової кислоти є відмінним єдиним альтернативним комплексоутворюючим агентом, який повністю зміг пройти всі випробування за токсикологічними показниками. Абсолютно доведено, що МГДА не становить загрози для навколишнього середовища й людей