ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Фітокомплекси


Більшість людей у ​​всьому світі, того не підозрюючи, є носіями тих чи інших паразитів від найдр..

109 грн

Більшість людей у ​​всьому світі, того не підозрюючи, є носіями тих чи інших паразитів від найдр..

109 грн

Анатомо-фізіологічні особливості жіночого організму привертають до ризику розвитку запальних зах..

132 грн

Стан здоров'я людини багато в чому залежить від правильної роботи кишечника. Порушення всмоктуваль..

109 грн

Погіршення екологічної обстановки, а саме: забруднення повітря хімічними, металургійними та іншими п..

109 грн

Порушення функції щитовидної залози істотно впливає як на фізичні, так і на інтелектуальні здібності..

166 грн

Грибки ховають в собі велику небезпеку, тому що здатні викликати безліч загрожучих життю людини хвор..

186 грн

Протягом останніх років дослідниками були описані люди, які страждають легкими порушеннями розум..

174 грн

Імунна система запрограмована реагувати на все, що може загрожувати організму. Кожен день в органі..

330 грн

Всі наші дії і реакції відбуваються завдяки сигналам, які посилає головний мозок. Людський мозок - д..

174 грн

Вплив забрудненого навколишнього середовища, неправильно збалансований раціон харчування, що нак..

109 грн

Поліненасичені жирні кислоти Омега 3 ТА Омега 6 грають дуже важливу роль в нашому здоров'ї. Їх надхо..

173 грн

Ходимо, бігаємо, стоїмо, танцюємо і т. д. - все це завдяки тому, що у нас є суглоби. Одні з них прац..

226 грн

В даний час проблема зниження імунітету серед всіх верств населення нашої країни стає все більш акту..

133 грн

Печінка, будучи основним очищаючим органом, відіграє життєво важливу роль в збереженні нашого здоров..

109 грн

Відображено 1 по 15 з 26

Фітокомплекси

Фітокомплекси Choice

Фітопродукція Чойс - це виключно натуральні компоненти, які безпечно впливають на профілактику й лікування організму.

Виробництво продукції відбувається на території України (Полтавська, Закарпатська, Кримська області), використовуються культивовані дикорослі трави і рослини, крім того, використовуються імпортовані якісні вітаміни, екстракти та амінокислоти. Серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування «Choice» зроблена на основі пророщених зерен злаків (овес, ячмінь, пшениця, кукурудза, жито), рослинних ферментів і фітогормонів.


Фітопрепарати CHOICE — це серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування, очищення організму відбувається на клітинному рівні, препарати відновлюють мінерали та інші речовини, необхідні організму.

Компоненти, які входять до складу фітопрепаратів дають можливість оздоровити і відрегулювати роботу всього організму, а ефект від застосування фітокомплексів буде закріплений на довгі роки.

Контроль якості супроводжується на кожному етапі виробництва, та по різним показникам, після чого видається спеціальний сертифікат відповідності і безпеки інгредієнтів, а також продукції зокрема. Вся продукція Чойс пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і в 2003 році отримала міжнародний патент.

Фітокомплекси Choice містять:

— мінерали

— амінокислоти

— лікарські рослини

— зерна чотирьох пророщених культур

— вітаміни

Каталог по фітокомплексам Чойс:

Антипаразит (Протипаразитарний комплекс), Баланс (Антистресовий комплекс), Біолайн (Жіночий комплекс), Брейкблок (Нормалізація функцій кишківника), Бриз (Нормалізація функцій дихальної системи), Гармонія (Нормалізація функцій щитовидної залози), Герміцид (Протигрибковий комплекс), Динаміка (Боротьба з хронічною втомою), Імунна формула (Покращення діяльності імунної системи), Інтелект (Нормалізація функцій головного мозку), Клінхелп (Очищення організму від отрут, шлаків і токсинів), Комплекс Омега + (Джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3 та Омега 6), Комфорт (Нормалізація функцій суглобів), Лайфгард (Підвищення імунітету), Лівсейф (Нормалізація функцій печінки та жовчного міхура), М.Пауза (Усуває дискомфорт в період менопаузи), Макросорб (мультимінеральний комплекс та природний сорбент), Норм (Нормалізація обміну речовин), О.К. (Зміцнення опорно-рухового апарату), П.Сабаля (Нормалізація функцій передміхурової залози), Ритм (Нормалізація функціонального стану серцево-судинної системи), Санклін (Нормалізація функцій сечовидільної системи), Ф.Актив (Нормалізація функцій підшлункової залози), Форвард (Чоловічий комплекс), Фрілайф (Антиоксидантний комплекс), Хітозан + (Детоксикація організму).

Турбота про здоров'я жінок (гінекологія), очищення вашого організму від отрут та шлаків (детоксикація організму), продукти для органів травлення (шкт), допомога імунної системи, продукти для кісток, суглобів і зв'язок, лікування органів дихання, лікування та профілактика урології.

Фітопрепарати Choice, що представлені в нашому Інтернет-магазині надають виключно оздоровчо-лікувальну дію на організм і допомагають позбутися від безлічі проблем та недугі, які з'являються у людини протягом його життя.

Перед покупкою будь-якого фітопрепарату ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з особливостями його дії. Які активні речовини входять в склад, основні переваги препарату та ін.

Отримати нашу консультацію ви можете зателефонувавши нам по номеру телефону: +38 (098) 486 29 07, +38 (063) 100 44 55, +38 (067) 131 88 44.