ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Фітокомплекси

Антипаразит (протипаразитарний комплекс)Більшість людей у ​​всьому світі, того не підозрюючи, є носі..

109 грн

Прискорений темп життя. Регулярні психологічні навантаження. Несвоєчасний сон - все це і багато іншо..

109 грн

Анатомо-фізіологічні особливості жіночого організму привертають до ризику розвитку запальних зах..

132 грн

«Здоров'я нашого організму кується в кузні шлунково-кишкового тракту» - цей вислів особливо актуальн..

109 грн

Користь фітокомплексу "Бриз" доведена на 13-річній практиці його застосування, в оздоровленні дихаль..

109 грн

Дуже важливим диспетчером який регулює інтенсивність обміну речовин у всіх клітинах організму назива..

166 грн

Грибок на нігтях, бородавки, заїди, папіломи - це яскравий прояв грибкової інфекції, яка комфортно п..

186 грн

Бич нашого часу, сміливо можна назвати - синдром хронічної втоми. Проявлятися він в основному такими..

174 грн

Захист є головним завданням імунної системи. Імунна система здатна знаходить і професійно знищувати ..

330 грн

Активна і правильна діяльність головного мозку, гарантує нам здорову життєдіяльність організму в ціл..

174 грн

MUST HAVE для кожного! Що ж є обов'язковим для кожної людини? О, цих факторів дуже багато, але те, щ..

109 грн

Поліненасичені жирні кислоти Омега 3 ТА Омега 6 грають дуже важливу роль в нашому здоров'ї. Їх надхо..

173 грн

Життя - це постійний рух! Для вільного і легкого руху будь-якій людині важливо мати 187 повністю здо..

226 грн

Часті простудні захворювання, сонливість, слабкість, ломота в м'язах, сухість та лущення шкіри - ось..

133 грн

Печінка - це унікальний орган, який виконує більше 500 функцій. Має колосальне навантаження кожен де..

109 грн

Відображено 1 по 15 з 26

Фітокомплекси

Фітокомплекси Choice

Фітопродукція Чойс - це виключно натуральні компоненти, які безпечно впливають на профілактику й лікування організму.

Виробництво продукції відбувається на території України (Полтавська, Закарпатська, Кримська області), використовуються культивовані дикорослі трави і рослини, крім того, використовуються імпортовані якісні вітаміни, екстракти та амінокислоти. Серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування «Choice» зроблена на основі пророщених зерен злаків (овес, ячмінь, пшениця, кукурудза, жито), рослинних ферментів і фітогормонів.


Фітопрепарати CHOICE — це серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування, очищення організму відбувається на клітинному рівні, препарати відновлюють мінерали та інші речовини, необхідні організму.

Компоненти, які входять до складу фітопрепаратів дають можливість оздоровити і відрегулювати роботу всього організму, а ефект від застосування фітокомплексів буде закріплений на довгі роки.

Контроль якості супроводжується на кожному етапі виробництва, та по різним показникам, після чого видається спеціальний сертифікат відповідності і безпеки інгредієнтів, а також продукції зокрема. Вся продукція Чойс пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і в 2003 році отримала міжнародний патент.

Фітокомплекси Choice містять:

— мінерали

— амінокислоти

— лікарські рослини

— зерна чотирьох пророщених культур

— вітаміни

Каталог по фітокомплексам Чойс:

Антипаразит (Протипаразитарний комплекс), Баланс (Антистресовий комплекс), Біолайн (Жіночий комплекс), Брейкблок (Нормалізація функцій кишківника), Бриз (Нормалізація функцій дихальної системи), Гармонія (Нормалізація функцій щитовидної залози), Герміцид (Протигрибковий комплекс), Динаміка (Боротьба з хронічною втомою), Імунна формула (Покращення діяльності імунної системи), Інтелект (Нормалізація функцій головного мозку), Клінхелп (Очищення організму від отрут, шлаків і токсинів), Комплекс Омега + (Джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3 та Омега 6), Комфорт (Нормалізація функцій суглобів), Лайфгард (Підвищення імунітету), Лівсейф (Нормалізація функцій печінки та жовчного міхура), М.Пауза (Усуває дискомфорт в період менопаузи), Макросорб (мультимінеральний комплекс та природний сорбент), Норм (Нормалізація обміну речовин), О.К. (Зміцнення опорно-рухового апарату), П.Сабаля (Нормалізація функцій передміхурової залози), Ритм (Нормалізація функціонального стану серцево-судинної системи), Санклін (Нормалізація функцій сечовидільної системи), Ф.Актив (Нормалізація функцій підшлункової залози), Форвард (Чоловічий комплекс), Фрілайф (Антиоксидантний комплекс), Хітозан + (Детоксикація організму).

Турбота про здоров'я жінок (гінекологія), очищення вашого організму від отрут та шлаків (детоксикація організму), продукти для органів травлення (шкт), допомога імунної системи, продукти для кісток, суглобів і зв'язок, лікування органів дихання, лікування та профілактика урології.

Фітопрепарати Choice, що представлені в нашому Інтернет-магазині надають виключно оздоровчо-лікувальну дію на організм і допомагають позбутися від безлічі проблем та недугі, які з'являються у людини протягом його життя.

Перед покупкою будь-якого фітопрепарату ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з особливостями його дії. Які активні речовини входять в склад, основні переваги препарату та ін.

Отримати нашу консультацію ви можете зателефонувавши нам по номеру телефону: +38 (098) 486 29 07, +38 (063) 100 44 55, +38 (067) 131 88 44.


X

сторінка Подарунків