ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Професійні маски для обличчя від White Mandarin

Для чого застосовують і створюють маски для обличчя?

Натуральні маски для обличчя в першу чергу, сприяють глибокому зволоженню та живленню, активному оновленню шкіри.

Також професійні маски зможуть подарувати бездоганний ліфтинг-ефект та надати шкірі свіжий і відпочивший вигляд. Маски для обличчя, які ви можете придбати в нашому магазині натуральної косметики whitemandarin.kiev.ua допоможуть підготувати шкіру до подальшого догляду, посилити ефект крему.

Маски для обличчя - це дуже хороший вихід з ситуації, коли присутні проблеми зі шкірою. Вони ідеально підійдуть для зволоження, омолодження, виведення токсинів і допоможуть провести очищення Вашої шкіри.

Професійні маски для обличчя

Виходячи з ваших цілей існують безліч професійних масок для обличчя.

Маски для обличчя можуть бути: тонізуючими, які звужують пори, зволожуючими або омолоджуючими.

Для різної шкіри потрібна своя маска: для чутливої і сухої шкіри підійде зволожуюча маска, якщо ваша шкіра втратила свіжість - підійде тонізуюча маска для жирної шкіри. Ми рекомендуємо використовувати маску протизапальну, або звужуючу пори, а для омолодження шкіри рекомендуємо використовувати очищувальну маску.

У нашому офіційному магазині натуральної косметики від White Mandarin kiev.ua підібрати засіб допоможуть наші професійні менеджери, вам потрібно просто зателефонувати: +38 (067) 131 88 44 або +38 (063) 100 44 55.

Маски найчастіше вибираються за типом шкіри і поєднують у собі кілька дуже важливих функцій.

Домашні маски можуть бути також різними. Тобто вони відрізняються по області нанесення на різні області обличчя. Бувають маски для областей навколо очей, губ (Гель-ліфтинг для контуру очей і губ серії «Морські водорості») тіла, обличчя, рук та інше.

Найпопулярнішими серед наших засобів є маски для шкіри обличчя.

Важливі правила догляду за шкірою взимку:

Для вечірнього, або ранкового вмивання можна вибрати м'які засоби для шкіри: молочко або вершки. Ідеально підійде - Фітомусс для вмивання серії «Морські водорості». Він підходить для усіх типів шкіри і має як і всі засоби "Вайт Мандарин" повністю натуральний склад. Для жирної та комбінованої шкіри ми рекомендуємо використовувати тонік для жирної та комбінованої шкіри серії «Морські водорості». Для сухої і чутливої шкіри підійде тонік для сухої і чутливої шкіри серії «Пророслі зерна».

Дуже важливий у зимовий період року такий етап як пілінг. Для глибокого очищення і омолодження шкіри обличчя підходить для всіх типів шкіри Пілінг-скраб для обличчя серії «Пророслі зерна».

Зимові креми повинні бути дуже зволожуючими. Так як можна отримати такий небажаний ефект, як переохолодження шкіри. Це відбувається внаслідок того, що креми містять зволожуючі компоненти й воду. Якщо крем погано вбрався і залишається на поверхні шкіри, то на морозі обличчя може "підморозитися".

Ось кілька кремів які наш інтернет-магазин натуральної косметики "Вайт Мандарин" дуже рекомендує до використання.

Для всіх типів шкіри підійдуть натуральні маски та креми:

Відновлюючий нічний крем «Ліфтинг-ефект» серії «Морські водорості»

Пептидний нічний крем «Активна регенерація» серії «Пророслі зерна»

Пептидний денний крем «Активна регенерація» серії «Пророслі зерна»

Крем-мікроемульсія для контуру очей і губ серії «Пророслі зерна»

12/03/2018