ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Здорове харчування Choice і Добра їжа

Від трьох важливих складових залежить наше здоров'я, це: тривалість сну, спосіб життя та харчування. Крім цих факторів присутній ще один - це спадковий фактор.

Правильне харчування займає провідну роль у збереженні здоров'я людини. Стрункість фігури і робота організму без збоїв вам забезпечена, якщо дотримуватися основних принципів правильного, здорового харчування. Дуже багато людей помиляються, думаючи, що дієти це і є здорове харчування. При цьому потрібно врахувати, що стежити за своїм раціоном і вагою бажано постійно. Ось чому дуже важливо знати, дотримуватися важливих правил здорового харчування людини.

Здорове харчування - це харчування, яке здатне повністю забезпечити організм всіма необхідними елементами: вуглеводами, білками, вітамінами, жирами, макро - і мікроелементами.

Деякі люди вважають, що якщо прислухатися до самого себе то організм підкаже, які продукти приносять гарне самопочуття і користь, а які шкідливі. Ми не будемо сперечатися з тим, що поважати свій організм і його потреби необхідно, як і те, що бажано бути йому союзником, а не ворогом, але і не менш важливо прислухатися правильним, важливим рекомендаціями вчених, які на постійній основі працюють над важливими, основними принципами правильного харчування.

Над узгодженими рекомендаціями по здоровому харчуванню людей працюють такі організації як національні університети та інститути, а також Всесвітня організація охорони здоров'я.

Потрібно враховувати вікові характеристики та особливості в понятті здорового харчування. Тобто важливо розуміти, що значно відрізняються потреби організму у дітей, людей середнього та похилого віку. Але правильно харчуватися необхідно в будь-якому віці.

Здорове харчування

У дитячому віці людині необхідно одержувати в достатній кількості вітамінів для росту і поживних речовин, а ось вже дорослим людям у яких сформувався обмін речовин і організм в цілому рекомендується розумно підходити до смакових пристрастей.

Які загальні наукові рекомендації щодо здорового харчування?

Гармонізовані загальні наукові рекомендації закликають збалансувати споживання вершкового масла й червоного м'яса та замінити насичені жири молочного і тваринного походження на полі - і мононенасичені жири рослинного походження.

Зрозуміло, що багато рекомендацій стосуються зниження споживання солі й цукру.

Традиційну модель споживання продуктів в Україні складно назвати «здоровою»: дуже велике споживання перероблених м'ясопродуктів і м'яса, малий вміст фруктів і овочів, використання тільки білого борошна, високий вміст солі і цукру, багато печених солодощів можна зустріти в продукти щоденного споживання.

За поширення небезпечних, сучасних захворювань: діабет, серцево-судинні захворювання, ожиріння, рак, атеросклероз та ін багато в чому відповідальна саме така модель харчування.

Якщо дотримуватися здорового харчування, то ризик захворіти усіма цими захворюваннями істотно знижується.

На обмінні процеси в організмі впливає правильно підібраний раціон харчування. Це контролює рівень кров'яного тиску, сприяє нормальному рівню холестерину і може запобігти накопиченню зайвої ваги.

На сьогоднішній день, фактом є твердження, що якщо харчуватися правильно, то можна ефективно лікувати деякі хвороби, можливо коригувати навіть генетичну схильність до певних захворювань.

Здорове харчування відіграє дуже важливу роль у безперервних процесах оновлення людського тіла. Воно забезпечує нормальний розвиток, ріст і життєдіяльність людини.

Кожна людина має одержувати потрібну кількість енергії, стільки ж скільки вона витрачає її в день, іншими словами, в організмі людини повинен дотримуватися баланс і рівновагу енергії. Розумова і фізична робота вимагає витрат енергії.

У нашому інтернет магазині здоров'я White Mandarin представлені продукти харчування ТМ "Добра Їжа" та особливі мультимінеральні комплекси ТМ "Choice", які допоможуть вам завжди бути красивими та здоровими людьми.

13/03/2018