ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Еко засоби для дому. Екологічні натуральні засоби побутової хімії

На сьогоднішній день натуральні екологічні засоби побутової хімії користуються великою популярністю і попитом. На щастя, сучасні споживачі дбають не тільки про чистоту в будинку, але і про здоров'я всієї родини та навколишньому середовищі. Наша компанія із задоволенням представляє Вам натуральні екологічні засоби побутової хімії. Це український виробник CHOICE. Генеральний директор компанії Мілютіна Інна Валеріївна із задоволенням відповіла на питання, що цікавлять нас з приводу їх продукції і не тільки.

1. Як виникла ідея виготовлення натуральних засобів для дому?

— Давайте відразу внесемо ясність, наша продукція складається не тільки з натуральних компонентів, але вони ще й повністю безпечні для навколишнього середовища. Погодьтеся, нафта - також є натуральним продуктом, однак далеко не безпечним. Спочатку ми почали виробляти натуральну косметику і поступово вивчаючи ринок екологічних товарів зіткнулися з тим, що мало хто з українських виробників виготовляє екологічну побутову хімію. Дуже велике враження на мене справила стаття Самюеля Епштейна «Звернення токсиколога всім матерям», після якої я стала скрупульозно вивчати всі властивості тих інгредієнтів, які вказані у складі побутової хімії, що лежить у мене вдома. Виявляється близько 90% компонентів є небезпечними, це стосується як косметичних засобів так і продукції побутової хімії. І тут я зрозуміла, головний напрямок нашої компанії - це екологічний, натуральний продукт, повністю безпечний як для людини, так і для навколишнього середовища.

2. Як довго Ви йшли до відкриття заводу?

— Весь етап від ідеї до відкриття можна умовно розділити на два періоду. Перший період напевно дуже відповідальний, оскільки нам необхідно було розробити екологічний продукт, який би виконував свої функції, але при цьому був безпечним. Весь процес від початку до відкриття заводу склав близько 2 років. Весь цей час ми співпрацювали з молодими фахівцями, які відмінно розбираються в хімічних складових засобів, при цьому ми постійно вдосконалювали формули і деякі засоби вийшло створити далеко не з першого разу. Але в результаті у нас все вийшло, чому ми безумовно раді. Коли перед нами постало питання, який же екстракт використовувати як знезаражуюча речовина, ми вибрали екстракт граната. Деякі складові були взяті з косметичних засобів. Наприклад, для поліпшення процесу ополіскування не дуже хотілося використовувати лимонну кислоту, тому наші фахівці звернули увагу на гліколевої та молочної кислоти. В результаті ми отримали безпечні та ефективні засоби.

Що ж стосується відкриття власного заводу, то така необхідність в першу чергу виникла через використання у виробничих процесах етилового спирту, працювати з яким обов'язково потрібно по ліцензії. Відзначимо, що подібних заводів в Україні немає, так як більшість виробників використовують ізопропіловий спирт замість етилового. Для роботи з ізопропіловим спиртом ліцензія не потрібна. Це повністю синтетичний продукт, який отримують в результаті нафтопереробки. Він є небезпечним і при вдиханні парів ізопропілового спирту виникає головний біль, подразнення слизових дихальних шляхів і очей.

Наша компанія повністю відмовилася від застосування такого небезпечного продукту як ізопропіловий спирт і тому ми змушені були побудувати завод з виготовлення натуральної побутової хімії. На сьогоднішній день ми випускаємо чотири основних засоби : эко концентрат для миття посуду, пральні порошки, у тому числі і для дитячого одягу, экомолочко для чищення кухонних поверхонь.

Ми плануємо отримати сертифікат ISO 22716,який підтверджує натуральність нашої продукції і завдяки якому ми зможемо вийти на новий рівень - міжнародний. В Україні не так багато компаній, що володіють даними сертифікатом.

3. Яке майбутнє у Вашої продукції?

— Звичайно, ми плануємо вийти на міжнародний рівень. Наша продукція має високу якість. вона екологічна і безпечна тому заслуговує уваги Європи. На сьогоднішній день ми випускаємо чотири види натуральної продукції побутової хімії, але розроблена рецептура ще п'ятнадцяти коштів, а взагалі у планах близько двадцяти двох.

25/08/2018