ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Як сертифікація "Ecocert" і "Органік" піклується про ваше здоров'я і ваші фінанси

Погодьтеся багато хто з нас, сидячи перед монітором мріють опинитися десь на природі, сходити на пікнік в колі рідних і близьких. Однак, в забрудненому і галасливому місті дана перспектива не особливо припаде до смаку. І в даному випадку все полягає не тільки в естетиці, але й у бажанні насолодитися свіжістю і чистотою природи, звуками природи, шелестом листя, співом птахів, забути про міську метушню.

Всі ми намагаємося вибирати для свого відпочинку тільки справжнє і чисте, а що ж ми отримуємо в продукції, якою користуємося постійно, ви замислювалися? Адже для того, що б виглядати доглянутими і здоровими, нашим волоссю і шкірі потрібні безпечні натуральні косметичні засоби.

Натуральна якісна косметика від сумлінних виробників повинна бути сертифікованою. Саме про це дбають наші експерти, які перевіряють всі складові косметичних засобів на відповідність статусу "Органік". Хочете користуватися натуральними і безпечними засобами?

Всі Ваші бажання нашої продукції підкріплені строгими стандартами даного сертифікату, а тому купуючи косметичні засоби з даними знаком , ви можете на 100% бути впевнені в натуральності та безпеці засобів.

Зазначимо, що стандарти "Екосерт" є більш серйозним показником якості, косметичних засобів. харчових продуктів, текстилю, парфумерії, миючих засобів.

Що ж представляє з себе "Ecocert"? У Франції Міністерство сільського господарства було розділене на кілька організацій-одна з них Ecocert, який відповідає за контроль процесу виробництва і сертифікацію коштів.

Діяльність «Ecocert» безпосередньо регулює законодавство Франції, тому якщо якийсь із продуктів має даний сертифікат. це говорить про наступне:

— в складі повністю відсутні компоненти тваринного походження;

— вартість продукції перевірена на всіх етапах її виготовлення на відповідність міжнародним нормам справедливої торгівлі;

— частка натуральних інгредієнтів природного походження становить не менше 95%;

— в процесі виготовлення суворо дотримувалися правила щодо відходів, викидів, транспортування, енергетичних джерел, санітарно-гігієнічних норм;

— 50% рослин, які входять до складу косметичних засобів, ростуть на екологічно чистих плантаціях;

— повністю виключено застосування хлору в процесі обробки тари, ємностей, машин і обладнання, які використовуються при виготовленні косметики.

Це основні, але далеко не всі вимоги, які пред'являються до продукції, виділеної сертифікатом «Ecocert».

Погодьтесь, що разова видача сертифіката не підтверджує високу якість продукції з плином часу, тому «Ecocert» щороку перевіряє і веде контроль продукції, що вона повністю відповідала заявленим вимогам, інакше компанію можуть навіть позбавити ліцензії.

30/10/2018