ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Яка косметика дійсно натуральна? | Натуральна косметика White Mandarin

Натуральна косметика на сьогоднішній день - вибір номер один для тих, хто цінує здоров'я своєї сім'ї. Багато хто задається питанням: який колір має натуральна косметика?

Натуральна косметика в більшості випадків повністю прозора або має білуватий відтінок, оскільки в її складі повністю відсутні синтетичні барвники. Не варто дивуватися, якщо різні партії одного і того ж засобу будуть відрізнятися за кольором. Це пов'язано з тим, що натуральні косметичні засоби мають різну кількість барвних речовин в рослинних оліях, настоянки, екстрактах.

Друге, не менш популярне питання про натуральну косметику: яким ароматом повинна володіти натуральна косметика?

В даному випадку, відповісти конкретно не вийде, так як аромат - багатогранний, при цьому кожний конкретний засіб має свій унікальний запах. При використанні натуральних косметичних засобів, вам здасться, що ви перебуваєте десь на природі і вдихаєте аромати рослин. Цитрусові і екзотичні аромати нагадають про приємні подорожі, а лікарські трави навіють спогади про гори і ліси.

Спочатку деякі аромати можуть вам здатися "аптечними". Не турбуйтесь, це з незвички.Всі наші косметичні засоби мають ненав'язливі аромати ефірних олій, які через короткий час вивітрюються. Це говорить про те, що в складі тільки ефірні олії, в той час як інші "пахучі" засоби містять синтетичні віддушки.

З приводу зовнішнього вигляду натуральних косметичних засобів так само можуть виникнути питання. Деякі емульсії природного походження іноді можуть розшаровуватися, це відбувається із-за того що косметика не містить штучних емульгаторів, це ті самі інгредієнти, які з'єднують між собою воду і масла. Вони не містять хімічних загусників, тому текстура коштів не дуже густа. Перед тим як використовувати засіб пляшечку потрібно ретельно струсити.

Завдяки чому натуральні косметичні засоби піняться?

Хочеться відразу сказати, що використання натуральної косметики викличе у вас нові відчуття. Звичною рясної піни не буде, а пальці в процесі процедур будуть легенько ковзати по волоссю і шкірі. При цьому мінімалізм піни, натуральні засоби будуть чудово очищати і доглядати за волоссям і шкірою. При контакті з очима натуральна косметика викличе печіння , яке зникне відразу ж після рясного промивання водою.

Розумні люди кажуть: «Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі». Висока ціна цієї якісної натуральної косметики пояснюється, по-перше, використанням натуральної сировини, яке набагато дорожче, ніж синтезоване (хімічна); по-друге, процес виробництва більш трудомісткий і тому більш витратний. Не варто економити на здоров'я своєї сім'ї.

22/08/2018