ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Косметика натуральна та космецевтика

Сьогодні дуже актуальні питання з приводу натуральності косметики та лікувальному потенціалі. Наші клієнти постійно задають подібні питання й кількість подібних питань тільки збільшується з часом. У цій невеликій статті ми опишемо деякі поширені запитання, та відповіді на них.

Буває лікувальна косметика? Що таке космецевтика?

Досить специфічні товари можна назвати - лікувальною косметикою. За законом такого поняття як "лікувальна косметика" не існує. За визначенням косметичний засіб не може лікувати. Так прописано в законодавстві. Вся складність питання в тому, що сучасна людина не купує просто "для того, щоб підтримати свою шкіру у хорошому стані" зволожуючий крем, цієї причини вже недостатньо.

Існує навіть окремий термін - космецевтика. Це якась проміжна категорія товарів між ліками й косметикою.

Ось кілька характеристик космецевтики:

— багатофункціональність комплексу спрямоване на вирішення багатьох проблем шкіри, завдяки багатому складу та інгредієнтів

— фармакологічні агенти, які перебувають у засобах в концентраціях нижче терапевтичних володіють інтенсивною дією

— лаконічний дизайн упаковки, підкреслено "медичний"

— доза застосування розрахована

— попередження про протипоказання присутні

— продаються через спеціалізованиі інтернет-магазини косметики або аптеки

Де-юре «космецевтика» не існує, незважаючи на активне використання терміна в Інтернеті та наукові дослідження даних подібних продуктів.

При цьому, потрібно пам'ятати, що існують побічні ефекти та обмеження, які на етикетах ніхто не пише на відміну від ліків.

Натуральна косметика: термін чи реальність?

Бренд «White mandarin» - це порівняно нова торгова марка українського виробника «ЧОЙС», яка виготовляє натуральну косметику для тіла, обличчя, шкіри і волосся.

Натуральна косметика Вайт Мандарин створена з природних компонентів, що виключає щонайменшої шкоди для шкіри або волосся.

На відміну від звичних нам косметичних засобів з штучними хімічними інгредієнтами (SLS, Парабени, Силікони і SLES) які завдають відчутної шкоди організму в цілому і волоссю та шкірі зокрема.

Магазин натуральної косметики White Mandarin умовно поділяє свою натуральну косметику на серії:

Особлива серія натуральної косметики «Цілющі трави» поєднання лікарських рослин і трав, та екстрактів 5 злаків пророслих зерен, які були вирощені на території України в самих екологічно чистих регіонах: Закарпаття, Карпати, Полтавська, Вінницька і Черкаська області.

Серія косметики для обличчя «Пророслі зерна» - це екстракти 5 злаків пророслих зерен в поєднанні з особливими живильними компонентами: гамма-оризанол, екстракт сосни приморської, Q10, сквалан оливковий, хітозан та ін.

Серія натуральної косметики «Медова» - використовується натуральний мед: різнотрав'я гречаний мед гречаний мед, який зібрали в самих чистих регіонах України: Хмельницька, Закарпатська та Черкаська області.

Серія натуральної косметики «Цитрус» для шкіри і волосся включає кілька дуже сильних антиоксидантів — вітамінів С і Е, які дуже добре впливають на шкіру і волосся і в надлишку містяться в цитрусових.

У нашому офіційному магазині натуральної косметики від whitemandarin.kiev.ua підібрати засіб допоможуть наші професійні менеджери, вам потрібно просто зателефонувати: +38 (067) 131 88 44 або +38 (063) 100 44 55.

14/03/2018