ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Тоніки / муси

Завдяки дозатору, використання засобів по догляду стає економічніше та зручніше...

7 грн

Міцелярна вода - універсальний засіб, який вирішує одразу кілька завдань::white_check_mark:еефективн..

229 грн

Якщо Ви будете дбайливо і якісно очищати шкіру обличчя, вона завжди буде залишатися здоровою, свіжою..

187 грн

Для того, щоб ваша шкіра обличчя оновлювалася, підвищувалася здатність шкіри утримувати вологу трива..

183 грн

Дуже важливим кроком на шляху до краси вашого обличчя є правильне очищення шкіри за допомогою натура..

192 грн

Здоровою і красивою шкіра обличчя може бути тільки за умови постійного, якісного очищення шкіри. Ніж..

200 грн

Фітоспрей на термальній воді - це ефективне і швидке натуральне зволоження вашої шкіри. «White Manda..

202 грн

Для омолодження та глибокого очищення шкіри обличчя обов'язковим є регулярне використання крем-пілін..

207 грн

Відображено 1 по 8 з 8

Тоніки / муси

Маска для обличчя

Запорука успіху в будь-яких починаннях як відомо, кожній жінці є привабливість та здоров'я. Але часто буває так, що турбота про шкіру відбувається занадто пізно, коли вже з'явилися зморшки, колір шкіри став тьмяним, овал обличчя втратив свою пружність.

Багато жінок чекають на "чари" від косметологів, і звертаються в косметологічні клініки для повернення своєї молодості та краси. Коли мова йде про апаратні та інвазивні методики, то потрібно визнати, що фахівцям багато чого під силу.

При цьому потрібно знати, що багато естетичних проблем можна вирішити самостійно за допомогою натуральної професійної косметики White Mandarin по догляду за шкірою обличчя.

Наш інтернет магазин косметики пропонує придбати натуральні косметичні засоби для обличчя.

Тип вашої шкіри

В залежності від вмісту вологи та жирової змазки шкіру можна умовно підрозділити на нормальну, суху, жирну і комбіновану.

Нормальна шкіра характеризується гарним, здоровим блиском і без виражених проблем.

Суха шкіра дуже часто лущиться і може болісно реагувати на зміни погоди. Суха шкіра - тонка.

Жирна шкіра з розширеними порами, схильна до утворення прищів та можна помітити на такій шкіри жировий блиск.

Комбінована шкіра - це шкіра зі значною підвищеною жирністю в Т-зоні, при цьому всі інші частини шкіри - сухі.

Поради як визначити ваш тип шкіри:

Після того як ви вмилися через 2 години необхідно промокнути шкіру серветкою або прикласти до вашої щоки дзеркальце. Якщо на паперовій серветці або на дзеркальці з'являється масляна пляма, то ваша шкіра жирна, якщо ніяких плям немає, то у вас нормальна або суха шкіра.

На нашому сайті представлені натуральні засоби для догляду за обличчям і розміщені вони в окремі підрозділи:

— основний догляд

додатковий догляд

розділ пробників

В основному розділі ви можете знайти такі популярні корисні засоби як: Фитомусс для вмивання серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Фітонік для жирної та комбінованої шкіри серії «Морські водорості», Фітонік для сухої і чутливої шкіри серії «Пророслі зерна», Крем-вершки демакіяж серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри), Зволожуючий денний крем «Ліфтинг-ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Пептидний денний крем «Активна регенерація» серії «Пророслі зерна», Відновлюючий нічний крем «Ліфтинг-ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Пептидний нічний крем «Активна регенерація» серії «Пророслі зерна», Гель-крем для контуру очей і губ серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Крем-мікроемульсія для контуру очей і губ серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри).

В додатковому догляді ви можете придбати такі корисні функції, як: Фітоспрей на термальній воді серії «Термальна вода» (підходить під будь-який тип шкіри), Пілінг-скраб для обличчя серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри), Сироватка «Вітамінний концентрат» «Ліфтинг-ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Пептидний сироватка «Інтенсивна регенерація» серії «Пророслі зерна», Відбілююча маска-крем серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Живильна крем-маска «Мультивітамінний коктейль» серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри), Маска-гідрогель «Ліфтинг ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Альгінатна експрес-маска «Антистрес» серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри).

Звіряємося з календарем

Від поточного часу року так само залежить вибір засобів для обличчя. Зимова косметика для людини це в основному відновлення та зволоження. Річна косметика це посилене очищення обличчя та захист від сонця. Осіння косметика для людини це в першу чергу підтримання водно-ліпідного балансу. Навесні дуже корисно для шкіри обличчя відновлення. Дуже багато засобів мають свій час застосування.


X

сторінка Подарунків