ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Натуральна косметика


Уточнити пошук


Натуральна косметика

Натуральна косметика White mandarin

Бренд «White mandarin» - нова торгова марка українського виробника «ЧОЙС», яка виробляє натуральну косметику для волосся, обличчя, тіла та шкіри зокрема.

За останні 5 років натуральна косметика «White mandarin» отримала безліч нагород та відзнак, і стала призером численних конкурсів. Крім того, ми регулярно отримуємо позитивні відгуки про косметику від наших клієнтів, для яких продукція Вайт Мандарин стала невід'ємною частиною щоденного користування.


Ми стверджуємо, що тільки натуральні компоненти в продукції допоможуть зберегти людині її молодість і красу.

Натуральна косметика Вайт Мандарин виключає щонайменшої шкоди для волосся і шкіри, так як вона створена з природних компонентів. А ось звичайні косметичні засоби з штучних хімічних інгредієнтів (Силікони, Парабени, SLS і SLES), можуть завдати відчутної шкоди вашому волоссю, шкірі, і всьому організму в цілому.

Всі косметичні засоби виготовляються на території України, місто Київ. Ми використовуємо виключно натуральні та ефективні інгредієнти, безпека яких гарантується. Вартість натуральних косметичних засобів більш ніж прийнятна, навіть навпаки, можна сказати, що якість продукції набагато вище її вартості.

Важливі переваги пептидів пророслих зерен:

На відміну від пептидів штучно-синтезованих, пептиди пророслих зерен повністю вбудовуються в цілісну живу систему клітин шкіри з мікроелементами і вітамінами, завдяки чому ефект кожного елемента істотно посилюється. Пептиди пророслих зерен це результат природного гідролізу, який виключає шкідливі домішки.

Інтернет-магазин косметики White Mandarin розділив продукцію за серіями:

Серія натуральної косметики «Цілющі трави» - це особливе поєднання екстрактів 5 злаків пророслих зерен і рослинних екстрактів і лікарських рослин і трав, які були вирощені на території України: Закарпаття, Карпати, Вінницька, Полтавська та Черкаська області.

Серія натуральної косметики «Медова» містить натуральний мед: різнотрав'я, гречаний мед, який зібрали в самих чистих регіонах України: Закарпатська, Черкаська та Хмельницька області.

Серія натуральної косметики для обличчя «Пророслі зерна» - це поєднання екстрактів 5 злаків пророслих зерен з особливими живильними компонентами: Q10, гамма-оризанол, хітозан, екстракт сосни приморської, сквалан оливковий та ін.

Серія натуральної косметики «Сакська глина».

Більше 5000 років тому виникло Сакське озеро. За органічним і мінеральним складом його донний шар не має аналогів.

Серія натуральної косметики «Цитрус» для волосся та шкіри включає кілька дуже потужних антиоксидантів — вітамінів Е і С, які в надлишку містяться в цитрусових і дуже позитивно впливають на волосся і шкіру.

Серія натуральної косметики «Яєчна» для волосся була спеціально розроблена для інтенсивного зволоження шкіри голови і волосся, тим самим він сприяє оздоровленню та відновленню волосся від коренів до кінчиків.