ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Основний догляд


Завдяки дозатору, використання засобів по догляду стає економічніше та зручніше...

5 грн

Для усіх типів шкіри Що потрібно, щоб ваша шкіра залишалася свіжою, молодою т..

187 грн

Для жирної та комбінованої шкіри Для чого потрібен тонік? Тонізація обличчя піс..

183 грн

Для сухої та чутливої шкіри Очищення шкіри правильними натуральними косметичн..

192 грн

Для усіх типів шкіри Чи потрібно вам очищення шкіри? Безумовно, так!Чи може ваш..

200 грн

Для усіх типів шкіри Підтримання водного балансу шкіри — одне з найбільш важл..

337 грн

Anti-age Бажаєте продовжити молодість? Це реально! Активізувати життєво важл..

426 грн

Для усіх типів шкіри Ви можете бути дуже красивою, навіть тільки що прокинувшис..

317 грн

Anti-age Денний догляд за шкірою за допомогою пептидного денного крему White ..

436 грн

Для усіх типів шкіри Перші зморшки — найчастіше вони з'являються саме на шкір..

326 грн

Для усіх типів шкіри З віком шкіра перестає достатньою мірою утримувати волог..

430 грн

Відображено 1 по 11 з 11

Основний догляд

Маска для обличчя

Запорука успіху в будь-яких починаннях як відомо, кожній жінці є привабливість та здоров'я. Але часто буває так, що турбота про шкіру відбувається занадто пізно, коли вже з'явилися зморшки, колір шкіри став тьмяним, овал обличчя втратив свою пружність.

Багато жінок чекають на "чари" від косметологів, і звертаються в косметологічні клініки для повернення своєї молодості та краси. Коли мова йде про апаратні та інвазивні методики, то потрібно визнати, що фахівцям багато чого під силу.

При цьому потрібно знати, що багато естетичних проблем можна вирішити самостійно за допомогою натуральної професійної косметики White Mandarin по догляду за шкірою обличчя.

Наш інтернет магазин косметики пропонує придбати натуральні косметичні засоби для обличчя.

Тип вашої шкіри

В залежності від вмісту вологи та жирової змазки шкіру можна умовно підрозділити на нормальну, суху, жирну і комбіновану.

Нормальна шкіра характеризується гарним, здоровим блиском і без виражених проблем.

Суха шкіра дуже часто лущиться і може болісно реагувати на зміни погоди. Суха шкіра - тонка.

Жирна шкіра з розширеними порами, схильна до утворення прищів та можна помітити на такій шкіри жировий блиск.

Комбінована шкіра - це шкіра зі значною підвищеною жирністю в Т-зоні, при цьому всі інші частини шкіри - сухі.

Поради як визначити ваш тип шкіри:

Після того як ви вмилися через 2 години необхідно промокнути шкіру серветкою або прикласти до вашої щоки дзеркальце. Якщо на паперовій серветці або на дзеркальці з'являється масляна пляма, то ваша шкіра жирна, якщо ніяких плям немає, то у вас нормальна або суха шкіра.

На нашому сайті представлені натуральні засоби для догляду за обличчям і розміщені вони в окремі підрозділи:

— основний догляд

додатковий догляд

розділ пробників

В основному розділі ви можете знайти такі популярні корисні засоби як: Фитомусс для вмивання серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Фітонік для жирної та комбінованої шкіри серії «Морські водорості», Фітонік для сухої і чутливої шкіри серії «Пророслі зерна», Крем-вершки демакіяж серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри), Зволожуючий денний крем «Ліфтинг-ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Пептидний денний крем «Активна регенерація» серії «Пророслі зерна», Відновлюючий нічний крем «Ліфтинг-ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Пептидний нічний крем «Активна регенерація» серії «Пророслі зерна», Гель-крем для контуру очей і губ серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Крем-мікроемульсія для контуру очей і губ серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри).

В додатковому догляді ви можете придбати такі корисні функції, як: Фітоспрей на термальній воді серії «Термальна вода» (підходить під будь-який тип шкіри), Пілінг-скраб для обличчя серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри), Сироватка «Вітамінний концентрат» «Ліфтинг-ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Пептидний сироватка «Інтенсивна регенерація» серії «Пророслі зерна», Відбілююча маска-крем серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Живильна крем-маска «Мультивітамінний коктейль» серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри), Маска-гідрогель «Ліфтинг ефект» серії «Морські водорості» (підходить під будь-який тип шкіри), Альгінатна експрес-маска «Антистрес» серії «Пророслі зерна» (підходить під будь-який тип шкіри).

Звіряємося з календарем

Від поточного часу року так само залежить вибір засобів для обличчя. Зимова косметика для людини це в основному відновлення та зволоження. Річна косметика це посилене очищення обличчя та захист від сонця. Осіння косметика для людини це в першу чергу підтримання водно-ліпідного балансу. Навесні дуже корисно для шкіри обличчя відновлення. Дуже багато засобів мають свій час застосування.