ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Особливості наших кремів

Серії засобів по догляду за обличчям розроблялися більше по дії (а не за віком).

Серія «Морські водорості» — це супер зволоження, коли потрібно відновити вологу в шкірі і активні інгредієнти до складу якраз підбиралися саме для того, щоб відновити гідроліпідний баланс, стимулювати вироблення гіалуронової кислоти, - це була основна мета морських водоростей.

засобів по догляду за обличчям

Чому саме цю серію рекомендують після 30-ти?

Тому що саме після 30-ти шкіра дуже потребне відновлення водного балансу.

Його можна використовувати і в 19, і в 20. Ми не використовуємо в складах ніяких стимуляторів, які щось роблять, завдаючи шкоду, ми використовуємо поживні речовини, які необхідні для шкіри, щоб виробляти власну гіалуронову кислоту, власний колаген, власний еластин, відновлюють захисний баланс, тому мета "морських водоростей - допомогти шкірі добре утримувати вологу. Волога повертає шкірі тонус та пружність.

Пептидна серія кремів "Пророслі зерна" — завдання при створенні цих формул було поставлене: регенерація шкіри. Тобто, допомогти шкірі самообновляться. Коли здорові клітини можуть добре самовідновитися.

засобів по догляду за обличчям

Цю серію рекомендують застосовувати після 23х років.

З цього віку в організмі жінки гормони починають поступово йти на спад.

Регенерація клітин з віком сповільнюється. Тому шкіра і здається сухою, в'ялою, втрачається пружність.

У пептидної серії дуже багато білків та гідролізатів.

Екстракт пророслих зерен містить дуже багато гідролізатів, аминопептидов, які дають можливість поновлюватися, регенеруватися, відновлюватися, оновлюватися клітин шкіри.

Хоча в пептидної серії є всі інгредієнти, які допоможуть і зволоженню і живленню.

Це такий комплексний склад.

Це серія живить і зволожує шкіру, але все ж там не так багато інгредієнтів, в порівнянні з серією "морські водорості", які будуть відновлювати водний баланс. Там більше інгредієнтів, які спрямовані на регенерацію шкіри.

Використовувати ці серії в ідеалі потрібно по черзі:

— 2-3 міс зволоження ("морські водорості")

— 2-3 міс харчування (пептидний серія "пророслі зерна").

Обидві серії можна використовувати і для жирної і для сухої шкіри. Тому що ми розробляли формули серій ПО СПРЯМОВАНІЙ ДІЇ.

Найважливіше - щоб шкіра була ЗДОРОВА. Щоб організм був здоровий, важливо, щоб до нього надходили всі необхідні поживні речовини, вітаміни, білки, мікроелементи. Те ж саме і з шкірою. У неї є місцевий імунітет. Щоб шкіра була здоровою, їй потрібні поживні речовини. Всі наші продукти саме націлені, підібрані таким чином, щоб в шкіру надходили поживні речовини, щоб оздоровити шкіру, з ухилом на зволоження і на відновлення процесу регенерації.

P. S. це питання розкривалося автором бренду White Mandarin, тому, якщо Ви читаєте на сайтах/сторінках наших дистриб'юторів іншу інформацію, просіть їх хоча б аргументувати.

07/05/2018