ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Тип шкіри. Які типи шкіри існують?

Існують різні типи шкіри: нормальна, жирна, суха і комбінована. На багатьох засобах по догляду Ви можете також зіткнутися з ще одним типом шкіри - чутлива. Для того, що б правильно підібрати собі засоби по догляду потрібно знати який саме тип шкіри у Вас.

Віднести шкіру до нормального типу можна в тому випадку, якщо вона практично матова, пори на ній практично не помітні, вона не блищить і не лущиться, має легкий блиск в середній частині обличчя. Якщо Ваша шкіра не така, ви можете її нормалізувати і привести в порядок, завдяки правильно підібраним засобам по догляду. Хочемо відразу ж уточнити, недостатньо одного правильно підібраного догляду, потрібно також відмовитися від шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя і гарно харчуватися.

Як відомо, власники нормальної шкіри мають відмінний імунітет. Для того, щоб виникли якісь проблеми з таким типом шкіри потрібно дуже намагатися: постійно чіпати обличчя брудними руками, не змивати макіяж на ніч, не висипатися, палити і вживати алкоголь, не відпочивати, застосовувати спиртовмісні засоби та ін.

Зазначимо, що з віком навіть нормальна шкіра поступово стає сухою.

Відмінною рисою жирної шкіри є блиск в області Т - зони (підборіддя,чоло і ніс). На надмірне вироблення жиру сальними залозами впливає харчування, недосипання, перенапруження, неправильний догляд. Таким чином, шкіра намагаюється "захиститися" від використання знежирювальних хімічних засобів, в результаті ми отримуємо ще більше сало виділення. Жирна шкіра має потовщений шар епідермісу з великою кількістю сальних залоз, при цьому саме даний тип шкіри залишається молодим більш тривалий час. Але у підвищеному шарі жиру активно мешкають бактерії, тому така шкіра відрізняється великою кількістю висипань і запалень. Проте цього можна уникнути , якщо вчасно очищати і тонізувати. Рекомендуємо звернути увагу на натуральні засоби по догляду за даним типом шкіри з вмістом ромашки, календули, розмарину. Також така шкіра потребує допомоги зсередини, а саме для нормалізації жирового обміну необхідно підвищене споживання омега - 6 і омега - 3, а також в день потрібно випити не менше 1,5 л чистої води.

Суха шкіра зустрічається досить часто і її власниці звичайно ж в молодості можуть радіти її прекрасному зовнішньому вигляду, пори на ній практично непомітні, шкіра ніжна і тонка без блиску. При цьому така шкіра дуже швидко старіє, дратується, запалюється, лущиться, чутлива до сонця і вітру. На постійній основі суха шкіра потребує догляду. І до вибору доглядаючих засобів варто підходити дуже відповідально, щоб не викликати подразнення шкіри неякісними і ненатуральним засобами.

Комбінована шкіра, також має блиск в Т - зоні, при цьому в інших місцях вона може бути нормальною або сухою. Тому і догляд за такою шкірою повинен бути різноманітним: для Т-зони - використовувати засоби як для жирної шкіри, а на щоках і вилицях - як за сухою або нормальною.

Чутливий тип шкіри є віддзеркаленням проблем з внутрішніми органами, агресивний догляд за шкірою, стреси, зашлакованість, неякісна декоративна косметика. Іноді чутлива шкіра - сигнал про проблеми нервової системи.

Ми з вами розглянули всі типи шкірних покривів та особливості догляду за ними. Якщо ви хочете змінити результат, рекомендуємо міняти спосіб життя і звичайно ж користуватися натуральною косметикою за своїм типом шкіри. Це звичайно ж не просто, але як кажуть: краса вимагає жертв. У будь-якому випадку, коли ви побачите привабливий результат своїх старань у дзеркалі - ви неодмінно будете задоволені своєю роботою.

18/09/2018