ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Тип шкіри. Які типи шкіри існують?

Як відомо, фахівці виділяють такі типи шкіри: нормальна, суха, жирна, комбінована. Але все частіше на засобах по догляду можна зустріти ще один тип - чутлива. Як же правильно визначити тип шкіри і які засоби по догляду підходять саме вам?

Якщо ваша шкіра має легкий блиск, але в цілому ближче до матової і пори на ній малопомітні, вас можна назвати володаркою нормальної шкіри. Вона практично не лущиться і не має запалень. Якщо у вас шкіра не має такі характеристики, не хвилюйтеся , її можна нормалізувати завдяки правильному догляду. Але пам'ятайте, що навіть найефективніші і натуральні засоби не дадуть 100% результату, варто все робити в комплексі, а саме: правильне харчування, відмова від шкідливих звичок, гарний сон.

Нормальний тип шкіри має відмінний імунітет. Власницям такої шкіри варто добре попрацювати щоб її зіпсувати, а саме чіпати обличчя брудними руками, не змивати макіяж, користуватися великою кількістю косметики, вживати спиртне на постійній основі, курити.Нормальна шкіра-ідеальна в молодості, але ось в процесі старіння вона стає сухою.

Якщо Ваше обличчя має жирний блиск, особливо на підборідді, носі і лобі (Т - зона)- ви володарка жирної шкіри. На появу жирного блиску безпосередньо впливає харчування, косметичні засоби, недосипання, перенапруження, відсутність догляду за шкірою. На подив, шкіра іноді сама прагне захиститься від використання хімічних знежирюючих засобів, і в підсумку спостерігається ще більше саловиділення. Жирна шкіра має велику кількість сальних залоз, при цьому вона довше залишається молодою.

Головна проблема жирної шкіри полягає в тому, що на її поверхні утворюється відмінне середовище для бактерий, які і є головною причиною запалень і вугрової висипки. Жирну шкіру потрібно очищати частіше. Для того що б врегулювати вироблення шкірного сала і впоратися із запальними процесами необхідно користуватися тільки натуральними косметичними засобами на основі розмарину, календули і ромашки. Жирній шкірі потрібна допомога і зсередини: випивати в день як мінімум 1,5 літра чистої води, вживати омега - 3 і омега-6.

Суха шкіра в молодості має прекрасний вигляд, на ній малопомітні пори, матова без блиску. При цьому саме такий тип шкіри найшвидше старіє, запалюється, лущиться, чутлива до морозу, вітру та ін. Суха шкіра потребує постійного зволоження натуральними засобами, необхідно правильно харчуватися і виключити шкідливі звички, щоб уникнути неприємностей на шкірі. Як і у випадку з жирною шкірою, допомагає прийом натуральних препаратів, що містять ненасичені жирні кислоти омега-6 і, особливо, омега-3.

Комбінована шкіра поєднує в собі всього по троху. Вона має жирний блиск в Т-зоні, а ось на інших ділянках вона нормальна або суха. Така шкіра як ви розумієте вимагає комплексного догляду, в Т - зоні як за жирною шкірою, а на інших ділянках, як за нормальною або сухою.

Чутлива шкіра є відображенням проблем з внутрішніми органами, результат стресу, агресивний догляд за шкірою, використання неякісної косметики, зашлакованість організму. Іноді чутлива шкіра "сигналізує" про проблеми з нервовою системою.

Хочеться підвести підсумок, не варто засмучуватися якщо ви володарка не самого кращого типу шкіри, як бачите кожен тип має свої плюси і мінуси. Для того, що б виглядати привабливо найголовніше стежити за собою, користуватися натуральною косметикою, вести здоровий спосіб життя.

01/11/2018