104 грн
Є в наявності

Альгінатна експрес-маска Антистрес серії Пророщені зерна (30 г) White Mandarin

Для поліпшення стану шкіри ефективним натуральним косметичним засобом є Альгінатна експрес-маска «Антистрес». Вона надає шкірі особливу бархатистість поверхні та м'якість.

Використання маски «Антистрес» сприяє зняттю запальних процесів, виведенню токсинів, зняття подразнень, усунення слідів стресу та втоми. Поліпшується колір шкіри і зовнішній вигляд завдяки активній мінералізації.


Переваги Альгінатної експрес-маски «Антистрес»

— Підходить для всіх типів шкіри.

— В масці повністю відсутні шкідливі інгредієнти, що отримуються з нафти (мінеральне масло), штучні барвники, вуглекислий газ, ароматизатори, які можуть викликати алергію, таому що вони токсичні.

— Використовуються натуральні гелеутворювачі: тапіоку з коренів маніоки, альгінат натрію з водоростей ламінарії та рослинний алантоїн, які чудово відновлюють, омолоджують та зволожують шкіру.

— Повністю відповідно до вимог органічного землеробства вирощуються всі рослини для екстрактів. При вирощуванні рослин не використовуються хімічні добрива та пестициди, мають сертифікат «Органік».

— Для зволоження шкіри і ефективного живлення шкіри використовуються натуральні сертифіковані масла: коньяк манан, ксантанова камедь, екстракти водоростей. Які відновлюють, омолоджують та зволожують шкіру.

— Об'єм: 30 г

Активні речовини, які входять до складу Альгінатної експрес-маски

Хондроїтину сульфат натрію
Чудово зволожує шкіру, завдяки ефекту зв'язування молекул води в товщі дерми. Великі молекули хондроїтину заповнюють всі мікротріщини та шкіра стає гладкою, при цьому ці клітини виступають надійним захисним бар'єром. Глюкозаміни впливають на якість колагенових волокон і сприяють швидкій регенерації шкіри. Шкіра стає більш еластичною та пружною.

Коензим Q10
Природним чином здатний уповільнити процеси старіння шкіри і дуже ефективно впливає на виробництво шкірою білків еластину та колагену. Шовковистість, пружність і еластичність шкіри відновлюються. Розвиваються швидше нові клітини шкіри.

Альгінат ламінарії
Містить від 15 до 30% альгінової кислоти і був отриманий з водоростей ламінарії. Унікальна здатність альгінової кислоти полягає в тому, що вона здатна адсорбувати в 300 разів більше води в порівнянні зі своєю власною масою. При цьому проводиться в'язкі розчини, що зручно при виготовленні натуральних косметичних масок. Альгінат це важливе джерело поліненасичених жирних кислот, які нормалізують циркуляцію крові та судин. Усуваються набряки, колір і текстура шкіри поліпшується.

Спосіб застосування Альгінатної експрес-маски «Антистрес»

1. Підготовка шкіри. Очищаючим засобом очистіть шкіру. Вії і брови змастіть жирним кремом, щоб маска їх не торкалася. Перед застосуванням маски рекомендуємо нанести пептидний сироватку «Інтенсивна регенерація» або сироватку «Вітамінний концентрат «Ліфтинг-ефект» — для більш глибокого проникнення в усі шари шкіри активних речовин маски.

2. Приготування та нанесення маски. 1/2 - 1/3 пакетика (10 - 15 гр.) змішайте з 30-45 мл теплої води, розмішайте до повного розчинення грудочок (консистенція густої сметани). По напрямку масажних ліній нанесіть засіб товстим рівномірним шаром на шкіру - шпателем. На 20-30 хвилин залиште маску до повного висихання. Після чого плавним рухом від підборіддя до чола видаліть утворену плівку. Рекомендується двічі на тиждень використовувати Альгінатну експрес-маску «Антистрес». Повний курс прийому маски враховуючи індивідуальні особливості шкіри становить від 8 до 15 разів.

3. Після застосування маски протріть обличчя тоніком, який відповідає Вашому типу шкіри, і нанесіть крем White Mandarin, яким ви регулярно користуєтеся.

Детальніше
Спосіб застосування 1-й тиждень: Ранок: Хітозан, Антипаразит по 1 капс. Вечір: Лівсейф, Брейблок по 1 капс. 2-й тиждень: Ранок: Лайфгард, Герміцид по 1 капс. Вечір: Фрілайф, Бриз по 1 капс. 3-й тиждень: Ранок:Хітозан, Антипаразит по 1 капс. Вечір: Лівсейф, Брейблок по 1 капс. 4-й тиждень: Ранок: Лайфгард, Герміцид по 1 капс. Вечір: Фрілайф, Бриз по 1 капс. Пити чисту воду 1.5-2.0л в день
Повний склад Лайфгард - 1 коробки Герміцид - 1 коробка Лівсейф - 1 коробки Бриз - 1 коробка Антипаразит - 1 коробка Хітозан - 1 коробка Брейблок - 1 коробка Фрілайф - 1 коробка

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Теги: Альгінатна експрес-маска Антистрес серії Пророщені зерна (30 г) White Mandarin