Альгінатна експрес-маска «Антистрес» серії Пророщені зерна White Mandarin

  • Виробник:White Mandarin
  • Модель:Mask
  • Наявність:Є в наявності
79 грн

Для поліпшення стану шкіри ефективним натуральним косметичним засобом є Альгінатна експрес-маска «Антистрес». Вона надає шкірі особливу бархатистість поверхні та м'якість.

Використання маски «Антистрес» сприяє зняттю запальних процесів, виведенню токсинів, зняття подразнень, усунення слідів стресу та втоми. Поліпшується колір шкіри і зовнішній вигляд завдяки активній мінералізації.

Переваги Альгінатної експрес-маски «Антистрес»

— Підходить для всіх типів шкіри.

— В масці повністю відсутні шкідливі інгредієнти, що отримуються з нафти (мінеральне масло), штучні барвники, вуглекислий газ, ароматизатори, які можуть викликати алергію, таому що вони токсичні.

— Використовуються натуральні гелеутворювачі: тапіоку з коренів маніоки, альгінат натрію з водоростей ламінарії та рослинний алантоїн, які чудово відновлюють, омолоджують та зволожують шкіру.

— Повністю відповідно до вимог органічного землеробства вирощуються всі рослини для екстрактів. При вирощуванні рослин не використовуються хімічні добрива та пестициди, мають сертифікат «Органік».

— Для зволоження шкіри і ефективного живлення шкіри використовуються натуральні сертифіковані масла: коньяк манан, ксантанова камедь, екстракти водоростей. Які відновлюють, омолоджують та зволожують шкіру.

— Об'єм: 30 г

Активні речовини, які входять до складу Альгінатної експрес-маски

Хондроїтину сульфат натрію

Хондроїтину сульфат натрію

Чудово зволожує шкіру, завдяки ефекту зв'язування молекул води в товщі дерми. Великі молекули хондроїтину заповнюють всі мікротріщини та шкіра стає гладкою, при цьому ці клітини виступають надійним захисним бар'єром. Глюкозаміни впливають на якість колагенових волокон і сприяють швидкій регенерації шкіри. Шкіра стає більш еластичною та пружною.
Коензим Q10

Коензим Q10

Природним чином здатний уповільнити процеси старіння шкіри і дуже ефективно впливає на виробництво шкірою білків еластину та колагену. Шовковистість, пружність і еластичність шкіри відновлюються. Розвиваються швидше нові клітини шкіри.
Альгінат ламінарії

Альгінат ламінарії

Містить від 15 до 30% альгінової кислоти і був отриманий з водоростей ламінарії. Унікальна здатність альгінової кислоти полягає в тому, що вона здатна адсорбувати в 300 разів більше води в порівнянні зі своєю власною масою. При цьому проводиться в'язкі розчини, що зручно при виготовленні натуральних косметичних масок. Альгінат це важливе джерело поліненасичених жирних кислот, які нормалізують циркуляцію крові та судин. Усуваються набряки, колір і текстура шкіри поліпшується.

Спосіб застосування Альгінатної експрес-маски «Антистрес»

1. Підготовка шкіри. Очищаючим засобом очистіть шкіру. Вії і брови змастіть жирним кремом, щоб маска їх не торкалася. Перед застосуванням маски рекомендуємо нанести пептидний сироватку «Інтенсивна регенерація» або сироватку «Вітамінний концентрат «Ліфтинг-ефект» — для більш глибокого проникнення в усі шари шкіри активних речовин маски.

2. Приготування та нанесення маски. 1/2 - 1/3 пакетика (10 - 15 гр.) змішайте з 30-45 мл теплої води, розмішайте до повного розчинення грудочок (консистенція густої сметани). По напрямку масажних ліній нанесіть засіб товстим рівномірним шаром на шкіру - шпателем. На 20-30 хвилин залиште маску до повного висихання. Після чого плавним рухом від підборіддя до чола видаліть утворену плівку. Рекомендується двічі на тиждень використовувати Альгінатну експрес-маску «Антистрес». Повний курс прийому маски враховуючи індивідуальні особливості шкіри становить від 8 до 15 разів.

3. Після застосування маски протріть обличчя тоніком, який відповідає Вашому типу шкіри, і нанесіть крем White Mandarin, яким ви регулярно користуєтеся.

Детальніше
Спосіб застосування
1. Підготовка шкіри. Очистіть шкіру обличчя очищаючим засобом. Щоб маска не торкалася брів та вій, нанесіть на них жирний крем. Рекомендується перед використанням маски нанести на обличчя сироватку «Вітамінний концентрат «Ліфтинг-ефект» або ж пептидну сироватку «Інтенсивна регенерація» — для більш глибокого проникнення активних речовин в усі шари шкіри.2. Приготування і нанесення маски. 1 пакетик (30 гр.) порошку змішайте з 90 мл теплої води (можна взяти кип’ячену або мінеральну воду), розмішайте до повного розчинення грудочок (до консистенції густої сметани). Шпателем нанесіть засіб товстим рівномірним шаром на шкіру за напрямком масажних ліній. Залиште маску на 20-30 хвилин до повного висихання. Потім видаліть плівку, яка створилася, плавним рухом від підборіддя до лоба. Рекомендується використовувати експрес-маску «Антистрес» два рази на тиждень. Повний курс використання маски складає від 8 до 15 разів, враховуючи індивідуальні особливості шкіри.3. Після використання маски протріть обличчя тоніком, що відповідає типу вашої шкіри, та нанесіть White Mandarin, яким ви регулярно користуєтесь.
Активні речовини
Хондроїтин сульфат натрію відноситься до глікозаміногликанів – речовин, споріднених за своєю структурою до епідермісу та дерми людини. Хондроїтин у складі косметичних засобів чудово зволожує шкіру за рахунок ефекту зв’язування молекул води у товщі дерми, не створюючи на шкірі поверхневу плівку, яка запобігає випаровуванню вологи, але у той же час зашкоджує нормальному клітинному диханню. Крім того, великі молекули хондроїтину заповнюють усі мікротріщини, що дає приємне відчуття гладкої поверхні і допомагає шкірі виконувати її захисні функції. Глікозаміни сприяють швидкої регенерації пошкоджених ділянок, а також впливають на якість колагенових волокон, покращують їхню здатність збиратися в пучки, в результаті чого підвищується пружність та еластичність шкіри.Коензим Q10 – кофермент, вітаміноподібна речовина, котра приймає участь у процесі виробляння енергії з поживних речовин, отриманих організмом людини. З віком здатність організму виробляти власний коензим Q10 знижується, відповідно підвищується ризик серцево-судинних і ракових захворювань. У якості компоненту косметичних засобів ця речовина є сильнодіючим антиоксидантом, здатним омолоджувати вашу шкіру та затримувати появу ознак старіння.Альгінат ламінарії – речовина, отримана з водоростей ламінарії, котра містить від 15 до 30% альгінової кислоти. Солі альгінової кислоти мають унікальну здатність адсорбувати у 300 разів більше води у порівнянні зі своєю власною масою, створюючи при цьому в’язкі желеподібні розчини, що дуже зручно для використання у косметиці, особливо у складі косметичних масок. Альгінат у цьому випадку діє також як активна речовина, являючись джерелом поліненасичених жирних кислот, котрі нормалізують циркуляцію крові та лімфи у судинах, завдяки чому прибираються набряки і пастозність обличчя, покращується колір та текстура шкіри.
Повний склад
В експрес-масці «Антистрес» від White Mandarin відсутня мінеральна олія (Mineral Oil – інгредієнт, який отримується з нафти) чи її похідні Propilene Glycol, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, що здатні затримувати зріст та розвиток клітин, призводити до зневоднення та раннього старіння шкіри.Замість цих компонентів ми використовуємо натуральні утворювачі гелю: альгінат натрію з водоростей ламінарії, тапіоку з коренів маніоки і рослинний алантоїн, котрі дуже добре зволожують, відновлюють та омолоджують шкіру.Маска не містить зволожувачів з продуктів нафтопереробки (PEG, PPG, BG, Laureths, Ceteareths, Glycerin) чи силіконів (Dimethicone, Cyclopentasiloxane), які, навіть у низьких концентраціях, являються одними з основних подразників шкіри. На відміну від натуральних компонентів, вони порушують природні обмінні процеси та гідроліпідний баланс шкіри.Рослини для екстрактів вирощуються згідно з вимогами органічного землеробства (без використання хімічних добрив та пестицидів, мають сертифікат «Органік») чи у дикій природі в екологічно чистих районах.В експрес-масці «Антистрес» від White Mandarin відсутні штучні барвники чи ароматизатори, більшість з яких являються токсичними и можуть викликати алергію в людини.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари