Фітопродукти

Фітопродукти Choice

Фітопрепарати Чойс - це унікальна серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування, яка дуже корисна й абсолютно безпечна для здоров'я людини.

Фітокомплекси Choice відновлюють мінерали та інші корисні речовини в організмі людини, що так сильно необхідні нашому організму, а очищення відбувається на клітинному рівні.

Фітопродукція CHOICE - це виключно натуральні компоненти, які входять до складу фітопрепаратів, вони дають можливість оздоровити та відрегулювати роботу всього організму, а ефект від застосування фітокомплексів буде закріплений на довгі роки.


Виробництво продукції відбувається на території України (Закарпатська, Кримська і Полтавська області), використовуються культивовані дикорослі трави та рослини, крім того, використовуються тільки якісні імпортовані вітаміни, екстракти та амінокислоти. Серія продуктів харчування «Choice» зроблена на основі злаків пророщених зерен вівса, пшениці, ячменю і кукурудзи, а так само фітогормонів і рослинних ферментів.

Контроль якості супроводжується на кожному етапі виробництва і за різними показниками, після чого видається спеціальний сертифікат відповідності та безпеки інгредієнтів, й продукції зокрема. Вся фітопродукція Чойс пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і в 2003 році отримала міжнародний патент.

Продукція Choice містить:

— амінокислоти

— вітаміни

— зерна чотирьох пророслих культур (овес, ячмінь, пшениця, кукурудза)

— лікарські рослини

— мінерали

Каталог по фітокомплексам Чойс:

Антипаразит (Протипаразитарний комплекс), Баланс (Антистресовий комплекс), Біолайн (Жіночий комплекс), Брейкблок (Нормалізація функцій кишківника), Бриз (Нормалізація функцій дихальної системи), Гармонія (Нормалізація функцій щитовидної залози), Герміцид (Протигрибковий комплекс), Динаміка (Боротьба з хронічною втомою), Імунна формула (Покращення діяльності імунної системи), Інтелект (Нормалізація функцій головного мозку), Клінхелп (Очищення організму від отрут, шлаків і токсинів), Комплекс Омега + (Джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3 та Омега 6), Комфорт (Нормалізація функцій суглобів), Лайфгард (Підвищення імунітету), Лівсейф (Нормалізація функцій печінки та жовчного міхура), М.Пауза (Усуває дискомфорт в період менопаузи), Макросорб (мультимінеральний комплекс та природний сорбент), Норм (Нормалізація обміну речовин), О.К. (Зміцнення опорно-рухового апарату), П.Сабаля (Нормалізація функцій передміхурової залози), Ритм (Нормалізація функціонального стану серцево-судинної системи), Санклін (Нормалізація функцій сечовидільної системи), Ф.Актив (Нормалізація функцій підшлункової залози), Форвард (Чоловічий комплекс), Фрілайф (Антиоксидантний комплекс), Хітозан + (Детоксикація організму).

Фітопрепарати Choice, які представлені в нашому Інтернет-магазині надають виключно оздоровчо-лікувальну дію на організм і допомагають впоратися з безліччю проблем й недугами, які з'являються у людини протягом усього його життя.

Перед покупкою будь-якого фітопрепарату ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з особливостями його дії. Які активні речовини входять до складу, основні переваги препарату та ін..

Ви можете отримати якісну консультацію зателефонувавши нам за номером телефону: +38 (098) 486 29 07, +38 (063) 100 44 55, +38 (067) 131 88 44.Показано від 1 до 12 з 35 (всього сторінок: 3)