Фітокомплекси

Фітокомплекси Choice

Фітопродукція Чойс - це виключно натуральні компоненти, які безпечно впливають на профілактику й лікування організму.

Виробництво продукції відбувається на території України (Полтавська, Закарпатська, Кримська області), використовуються культивовані дикорослі трави і рослини, крім того, використовуються імпортовані якісні вітаміни, екстракти та амінокислоти. Серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування «Choice» зроблена на основі пророщених зерен злаків (овес, ячмінь, пшениця, кукурудза, жито), рослинних ферментів і фітогормонів.


Фітопрепарати CHOICE — це серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування, очищення організму відбувається на клітинному рівні, препарати відновлюють мінерали та інші речовини, необхідні організму.

Компоненти, які входять до складу фітопрепаратів дають можливість оздоровити і відрегулювати роботу всього організму, а ефект від застосування фітокомплексів буде закріплений на довгі роки.

Контроль якості супроводжується на кожному етапі виробництва, та по різним показникам, після чого видається спеціальний сертифікат відповідності і безпеки інгредієнтів, а також продукції зокрема. Вся продукція Чойс пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і в 2003 році отримала міжнародний патент.

Фітокомплекси Choice містять:

— мінерали

— амінокислоти

— лікарські рослини

— зерна чотирьох пророщених культур

— вітаміни

Каталог по фітокомплексам Чойс:

Антипаразит (Протипаразитарний комплекс), Баланс (Антистресовий комплекс), Біолайн (Жіночий комплекс), Брейкблок (Нормалізація функцій кишківника), Бриз (Нормалізація функцій дихальної системи), Гармонія (Нормалізація функцій щитовидної залози), Герміцид (Протигрибковий комплекс), Динаміка (Боротьба з хронічною втомою), Імунна формула (Покращення діяльності імунної системи), Інтелект (Нормалізація функцій головного мозку), Клінхелп (Очищення організму від отрут, шлаків і токсинів), Комплекс Омега + (Джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3 та Омега 6), Комфорт (Нормалізація функцій суглобів), Лайфгард (Підвищення імунітету), Лівсейф (Нормалізація функцій печінки та жовчного міхура), М.Пауза (Усуває дискомфорт в період менопаузи), Макросорб (мультимінеральний комплекс та природний сорбент), Норм (Нормалізація обміну речовин), О.К. (Зміцнення опорно-рухового апарату), П.Сабаля (Нормалізація функцій передміхурової залози), Ритм (Нормалізація функціонального стану серцево-судинної системи), Санклін (Нормалізація функцій сечовидільної системи), Ф.Актив (Нормалізація функцій підшлункової залози), Форвард (Чоловічий комплекс), Фрілайф (Антиоксидантний комплекс), Хітозан + (Детоксикація організму).

Турбота про здоров'я жінок (гінекологія), очищення вашого організму від отрут та шлаків (детоксикація організму), продукти для органів травлення (шкт), допомога імунної системи, продукти для кісток, суглобів і зв'язок, лікування органів дихання, лікування та профілактика урології.

Фітопрепарати Choice, що представлені в нашому Інтернет-магазині надають виключно оздоровчо-лікувальну дію на організм і допомагають позбутися від безлічі проблем та недугі, які з'являються у людини протягом його життя.

Перед покупкою будь-якого фітопрепарату ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з особливостями його дії. Які активні речовини входять в склад, основні переваги препарату та ін.

Отримати нашу консультацію ви можете зателефонувавши нам по номеру телефону: +38 (098) 486 29 07, +38 (063) 100 44 55, +38 (067) 131 88 44.Показано від 1 до 12 з 25 (всього сторінок: 3)