ЦІЛОДОБОВО
24 / 7

Імунна формула (покращення діяльності імунної системи)

  • Виробник: Choice
  • Артикул: Phyto
  • Наявність: В наявності

330 грн

Задати питання про цей товар

Я хотів би не публікувати питання

Задати питання про цей товар

Я хотів би не публікувати питання

Захист є головним завданням імунної системи. Імунна система здатна знаходить і професійно знищувати величезну кількість шкідливих, мутованих та злоякісних клітин.

В останні роки факторів, що загрожують здоров'ю стало настільки багато, що від перенапруги захисна функція імунної системи дестабілізується і ламається.

Внаслідок чого імунна система людини починає працювати проти здорових клітин організму, тобто запускається механізм аутоімунних захворювань.

Фітокомплекс «Імунна формула», забезпечить надходження в організм активаторів імунітету в достатній кількості, завдяки своєму натуральному складу, завдяки чому істотно поліпшується діяльність імунної системи.

— Стабілізує захисну функцію імунної системи

— Чинить бактеріостатичну дію проти більшості патогенних бактерій

— Має противірусну та протизапальну дію

— Має знеболювальну, антисклеротичну і кровоспинну дію.

30 капсул в коробці

Ефективність. Підтверджена клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.

Спосіб застосування. Дорослим і дітям старше 12 років по 1 капсулі 2 рази на день перед їжею, запиваючи водою. Курс прийому 30-45 днів. Повторний курс після 30 денної перерви. При необхідності курс рекомендується повторювати 2-3 рази на рік.

Побічні явища. У процесі клінічних випробувань побічні явища не виявлені.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість компонентів.

Детальніше
Спосіб застосування Дорослим і дітям від 12 років по 1 капсулі 2 рази в день, перед їжею, запиваючи водою. Курс застосування 30-45 днів. Повторний курс після 30 денної перерви. При необхідності курс рекомендується повторювати 2-3 рази на рік.Побічні ефекти: у процесі клінічних досліджень побічних ефектів не виявлено.Протипоказання: індивідуальне несприйняття компонентів.
Активні речовини Молозиво (екстракт) - молозиво є чудовим натуральним джерелом всіх необхідних компонентів для формування імунітету, а також для відновлення, підтримки та активації ослабленої імунної системи. Медичними дослідженнями доведено, що головні компоненти молозива, отриманого від корів, ідентичні головним компонентам молозива людини, але за кількісним вмістом активних речовин коров'яче молозиво перевищує жіноче. Так, наприклад, жіноче молозиво містить тільки 2 % імуноглобулінів класу G, в той час як у молозиві корови його в середньому у 40 разів більше.Кордицепс (екстракт) - високоефективний засіб для імунологічної регуляції. Підвищує опірність організму різним захворюванням у тому числі аутоімунним. Знижує надлишок імунітету і усуває його порушення на генетичному рівні при аутоімунних захворюваннях,таких як ревматоїдний артрит, ревматизм та інші. Чинить бактеріостатичну дію проти більшості патогенних бактерій. Має протизапальну дію.Гриб Шиїтаке (екстракт) - його цілющі властивості обумовлені наявністю полісахаридів, основним з яких є лентинан, який діє шляхом нормалізації і активації імунних процесів, що спрямовані проти виникнення і розвитку пухлин, вірусних гепатитів та інших вірусних інфекцій.Омела біла - має кровоспинну, обезболюючу, протизапальну, антисклеротичну дію.Бета-каротин - сприяє підвищенню імунітету, перешкоджає виникненню гострих та хронічних інфекційних захворювань, сприяє профілактиці онкологічних захворювань, чинить ефективну дію на серцево-судинну систему, знижуючи окислення холестерину та покращуючи стан стінок судин.Цинк - формування імунітету неможливе за умов дефіциту цього елементу.
Повний склад ПрозериМолозиво екстракт (колострум) • ColostrumКордицепс • CordycepsГриб Шиитаке • Lentinus udodesОмела біла (листя) • Viscum albumБета-каротинЦинк

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Схожі товари

Анатомо-фізіологічні особливості жіночого організму привертають до ризику розвитку запальних зах..

132 грн

«Здоров'я нашого організму кується в кузні шлунково-кишкового тракту» - цей вислів особливо актуальн..

109 грн

Користь фітокомплексу "Бриз" доведена на 13-річній практиці його застосування, в оздоровленні дихаль..

109 грн

Якщо в організмі не вистачає кальцію це може призвести до 175 різних захворювань. Для кращого зас..

132 грн

Позбавити людину від різних хвороб і недуг природа допомогла людині створивши йому силу натуральних ..

109 грн

Профілактика простудних захворювань «Імунітет +» Комплекс «Омега +» - Подбає про судинну сис..

631 грн

«Секрет гармонії»Чи бувало у вас таке, що ви сидите на різних дієтах, морите себе голодом, кожен ден..

580 грн

Дана програма призначена для корекції і відновлення зоруЕфективно запобігає погіршенню та ослабленню..

2 014 грн

Програма «Бадьорість на весь день»Брейкблок "для кишківника" (30 кап.) - Сприяє нормалізації ко..

821 грн

Теги: фітокомплекс Імунна формула

Переваги компанії whitemandarin.kiev.ua whitemandarin в instagram (white_mandarin_ua)