Макросорб

Макросорб Choice

Макросорб від CHOICE – це абсолютно унікальне очищення від солей, токсинів, радіонуклідів, важких металів та інших небезпечних для здоров'я речовин.

Найкращим природним сорбентом який містить 84 мінералів є активований цеоліт. Цеолітам притаманна унікальна кристалічна структура, яка нагадує стільники, вона очищає від радіоактивних речовин, важких металів, інших шкідливих речовин організму людини.

Шкідлива речовина яку буде виведено, замінюється на потрібний елемент, який знаходиться в кристалічній решітці мінералу.


Особливістю даного мінералу можна вважати, те, що зі свого маленького розміру при виведенні шкідливих речовин він не виводить з організму людини корисні речовини, такі як: амінокислоти, вітаміни, поліненасичені жирні кислоти.

Активований сапоніт – це унікальна глина, в якій дуже високий вміст магнію.

Сапоніт містить денний комплекс макро - і мікроелементів, що достатньо для нормальної життєдіяльності організму. По мікроелементам сапоніт перевершує фрукти й овочі. Виводить пов'язуючи з організму радіонукліди, солі важких металів. Здатний знищити віруси. Істотно перевершує активоване вугілля по нейтралізації токсинів і патогенної мікрофлори в області шлунково-кишківного тракту.

Були клінічно доведені особливі сорбційні властивості глини. Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології в Києві підтвердили досвідченим шляхом, що глина виводить з організму цезій, радіонукліди, стронцій, які були локалізовані в травній системі.

Макросорб від CHOICE - це абсолютно унікальний компонент, поповнює організм всіма необхідними мінералами, які потрібні людині.

Яка глина входить до складу Макросорба?

Глина у складі макросорба цеоліт вулканічного походження, не містить шкідливих домішок. У макросорбі міститься кращий цеоліт. Цеоліт найкращої якості знаходиться в Україні, Грузії та Канаді.

Дуже важливим компонентом Макросорба є сапоніт, який не містить радіоактивних і токсичних елементів, проте є дуже багато корисних мінералів. Про нього більш докладно ми описали вище.

Макросорб, крім очищення, може запобігти хворобливому стану і захворюванням, насичуючи організм людини мінералами. Якщо ви хочете подбати про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, ми настійно рекомендуємо приймати макросорб.Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)