Підліткова серія

Профілактика та лікування шкірних захворювань обличчя. Серія YOUTH

Проблемна шкіра звучить як вирок! Але при правильному і системному догляді вирок скасовується, в більшості випадків — назавжди. Даний тип шкіри характеризується жирністю, відкритими порами і запалення в ділянці щік, носа і чола. Саме ці ділянки шкіри потребують підвищеної уваги. Так само дуже важлива профілактика шкірних захворювань обличчя, так як наша шкіра постійно піддається впливу несприятливого навколишнього середовища.

ТМ White Mandarin пропонує комплексний догляд — YOUTH серія для проблемної шкіри. Серія включає в себе п'ять продуктів, які надають високоефективний, лікувальний вплив на проблемну шкіру. У серії YOUTH використовуються унікальні інноваційні, запатентовані компоненти Cutipure і Waresana.

Похідні Cutipure надають наступну дію:

— чорний кмин має протибактеріальну і протимікробну активність, має антиоксидантні властивості.

— чуальмугра - має сильну антимікробну і протизапальну активність. Підвищує захисні функції клітин шкіри.

— магнолія сильний антиоксидант. Також в складі є поліфеноли з антибактеріальною і протимікробною активністю, завдяки поліфенолам значно поліпшується колір шкіри, підвищується її імунітет. У поліфенолів немає слабких місць, тому шкіра довго буде під надійним захистом.

— манука - в десять раз перевищує активність олії чайного дерева. Використовується для відновлення шкіри після ран, опіків, укусів комах. Має антимікробну дію і запобігає розвитку бактерій, які призводять до шкірних захворювань.

Всі компоненти мають синергічну дію.

Похідні Waresana надають наступну дію:

— запатентовані активні інгредієнти з ферментованого органічного житнього борошна і лизата бактерій — надають ефективну дію в боротьбі з акне. Так само має антимікробну і протигрибкову активність. Стабілізує бар'єрну функцію шкіри.Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)