Побутова НЕ хімія

ЕКО-Засоби для дому Green Max

Max Green Max - це торгова марка натуральних засобів по догляду за будинком, вся продукція зроблена виключно з натуральних і абсолютно безпечних інгредієнтів. У складі Green Max використовуються тільки компоненти мінерального і рослинного походження, абсолютно нешкідливі, як для людини, так і для навколишнього середовища.

Якісна продукція, асортимент якої постійно поповнюється новинками у вигляді засобів для ефективного догляду за білизною, безпечного прання, а також прибиранням у вашій оселі.


Еко-порошок Green Max натуральний концентрат для прання кольорових та білих речей.

Еко-концентрат Green Max натуральний кисневмісний для відбілювання, та виведення стійких забруднень.

Еко-концентрат Green Max натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин.

Еко-засіб Green Max для швидкого прання у холодній воді.

Еко-засіб Green Max натуральний для миття овочів і фруктів.

Еко-засіб Green Max для прибирання ванної кімнати.

Еко-засіб Green Max натуральний концентрат для миття посуду.

Еко-молочко Green Max натуральний для очищення кухонних поверхнонь і посуду.


Абсолютно всі компоненти продукції Green Max біологічно розкладаються і мають природне походження.

Поверхнево-Активні Речовини отримані з цукру і рослинного масла, абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища.

У звичайних хімічних порошках використовується Перборат Натрію, в еко-порошках Green Max використовується екологічна альтернатива - Перкарбонат Натрію. В процесі прання перкарбонат натрію звільнює кисень, він діє як засіб для виведення плям і відбілювач. Перкарбонат натрію абсолютно не токсичний (що не можна сказати про перборат натрію).

Солі кремнієвих кислот (силікати) - це мінерали, які відносяться до групи природних сполук, що зустрічаються в природному середовищі. Силікати використовуються для більшої ефективності миючих властивостей ПАР, вони збільшують стійкість до корозійних процесів і пом'якшення води, що особливо сприятливо впливають на пральні машини та посудомийки.Показано від 1 до 12 з 20 (всього сторінок: 2)