Суперфуди

СУПЕРФУДИ – це рослинні необроблені продукти, які містять цінні для організму речовини – вітаміни, мінерали та антиоксиданти. У своєму складі вони мають рідне походження, високу концентрацію корисних сполук, мінімальну обробку або повну її відсутність, а також можливість використання продукції в сирому вигляді.

У нашому інтернет-магазині здоров'я White Mandarin є особлива серія на основі пророслих зерен і злаків: кукурудзи, пшениці, жита, ячменю та вівса. Проблеми пов'язані з красою, а також здоров'ям волосся і шкіри, здатні вирішити пророслі зерна злакових культур.


Здорове харчування відіграє дуже важливу роль у безперервних процесах оновлення людського тіла. Воно забезпечує нормальний розвиток, ріст і життєдіяльність людини.

Постійно відбуваються процеси обміну в тілі будь-якої людини, одні речовини окислюються, що виводяться, згоряють, і натомість потрібні нові речовини, найрізноманітнішого призначення.

Для здорового життя людини, необхідно достатня кількість білків, вуглеводів, амінокислот, жирів, мінеральних солей, вітамінів, мікроелементів, які входять в продукти харчування і харчові комплекси, багато з цих елементів повністю незамінні, з причини неможливості синтезу в організмі людини.

Кожна людина має одержувати потрібну кількість енергії, стільки ж скільки вона витрачає її в день, іншими словами, в організмі людини повинен дотримуватися баланс і рівновага енергії. Розумова і фізична робота вимагає витрат енергії.

В цій категорії нашого інтернет-магазину здоров'я White Mandarin представлені продукти харчування ТМ "Добра Їжа" і особливі мультимінеральні комплекси ТМ "Choice".

З нашими натуральними продуктами харчування ви зможете піклуватися про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких. Будьте здорові!Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)