Універсальна програма "Очищення організму"

 • Виробник:Choice
 • Модель:Phyto
 • Наявність:Є в наявності
1720 грн

Універсальна програма "Очищення організму"

Ефективна та поетапна універсальна програма з очищення організму включає в себе 10 фіто-комплексів і по часу курс розрахований на 3 місяці.

Програма складається на 100% з натуральних компонентів

Безпеку й ефективність наших фітопрепаратів підтверджують клінічні випробування, які проведені Інститутом Педіатрії Акушерства та гінекології України.

 

Перший місяць очищення передбачає очистку кишківника й печінки.

1-й місяць (30 днів)
Час прийому
Найменування
Кількість капсул
Ранок
Хитозан+
1
Ранок
Лівсейф
1
Вечір
Брейкблок
1
Вечір
Баланс
1


Другий
 місяць очищення організму передбачає виведення токсинів і шлаків через сечовидільну та дихальну системи.

2-й місяць (30 днів)
Час прийому
Найменування
Кількість капсул
Ранок
Санклін
1
Ранок
Бриз
1
Вечір
ОК
1
Вечір
Лівсейф
1


Третій місяць очищення організму передбачає очистку крові та кровоносних судин, очищуються клітинита й міжклітинні простори, відбувається відновлення сполучної тканини і хрящів.

3-й місяць (30 днів)
Час прийому
Найменування
Кількість капсул
Ранок
Ф.Актив
1
Ранок
Клінхелп
1
Вечір
ОК
1
Вечір
Фрілайф
1


С
КЛАД програми:

 1. Баланс - 1
 2. Брейкблок - 1
 3. Бриз - 1
 4. Клінхелп - 1
 5. Лівсейф - 2
 6. ОК - 2
 7. Санклін - 1
 8. Ф.Актив - 1
 9. Фрілайф - 1
 10. Хитозан+ - 1


«БАЛАНС»
 (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Нормалізує діяльність центральної та вегетативної нервової системи, сприяє відновленню нервової регуляції ШКТ, проявляє спазмолітичну дію на гладку мускулатуру кишківника та жовчних шляхів, покращує сон, підвищує поріг больової чутливості.

«БРЕЙКБЛОК» (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Має антисептичну, протизапальну дію, очищує кишківник від отрут, токсинів і калових каменів, відновлює власну корисну кишкову мікрофлору за рахунок поліпшення її харчування (пребіотичні властивості). «Брейкблок» сприяє переварюванню їжі. Він підсилює секрецію травних залоз, поліпшує перистальтику кишківника і виведення неперероблених харчових інгредієнтів.

«БРИЗ» (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Має антисептичну, протизапальну, відхаркувальну, знеболюючу дію, покращує лімфодренаж, розріджує мокротіння, сприяє швидкій евакуації продуктів запалення з мокротою легенів та бронхів, сприяє швидкій регенерації клітин епітелію дихальних шляхів, відновлює функцію миготливого епітелію.

«КЛІНХЕЛП» (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Очищує клітку від отрут та шлаків, очищує кров, покращує її складову та в'язкість. Сприяє розчиненню холестеринових бляшок у кровоносних судинах. Виводить солі важких металів та надлишкові сольові відкладення в суглобах, які в свою чергу руйнують хрящову тканину.

«ЛІВСЕЙФ» - (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Має яскраво виражену жовчогінну, гепатопротекторну, антиоксидантну, протизапальну дію, посилює регенерацію печінкових клітин, сприяє поліпшенню детоксикаційної функції печінки. При цьому жовч рефлекторно підсилює секреторну функцію підшлункової залози, тим самим поліпшується перетравлення їжі.

«О.К.» (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Сприяє засвоєнню кальцію, запобігає розвитку остеопорозу і дегенерації хрящової тканини, покращує діяльність серцево-судинної системи, виводить з організму свинець та інші важкі метали.

«САНКЛІН» (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - При достатній кількості води покращує та очищує сечовивідні шляхи від бактеріальної флори і продуктів запалення, має сечогінну, протизапальну, протимікробну дію, перешкоджає утворенню каменів, сприяє їх виведенню з сечею.

«Ф.АКТИВ» (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Має м'яку жовчогінну та сечогінну дію, усуває запальні процеси в області підшлункової залози, регулює вироблення ферментів, виводить «шлаки» з цього найважливішого органу травної системи, знижує рівень цукру й холестерину в крові, перешкоджає розвитку цукрового діабету, нормалізує обмін речовин в організмі.

«ФРІЛАЙФ» (по 1 капс. за 30 хв до їжі) - Має антиоксидантну дію, нейтралізує вільні радикали, затримує розвиток пухлинних процесів, зміцнює стінки кровоносних судин, робить їх еластичнішими, уповільнює процеси старіння.

«ХИТОЗАН+» (по 1 капс. за 60 хв до їжі) - Потужний сорбент природного походження. Має противірусну, антибактеріальну, протигрибкову й антиоксидантну властивість. Він очищає слизову оболонку кишківника, таким чином, сприяє засвоєнню жиророзчинних вітамінів, відновлює функцію миготливого епітелію, покращує пристінкове травлення.

ВАЖЛИВО! При прийомі курсу програми для "Очищення організму" необхідно випивати в день не менше 1.5 - 2.5 літра чистої (некип'яченої) води. Необхідно дотримуватися питного режиму. В ідеалі, пити дорослій людині близько 2-3 літрів в день.

Детальніше
Спосіб застосування
Активні речовини
Повний склад

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари